bağcılar kemalpaşa tesisatçı

Bağcılar Kemalpaşa tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri sunmaktayız. Mutfak borularında meydana gelen yabancı cisimler ve yemek artıklarının atılması durumunda robotla tıkanıklık açma servisi veren firmayız. Yemek sonrası lavaboya attığınız cisimler lavabonun tıkanmasına, sizlere fazladan hasar ve maliyet çıkarılmasına neden olur. Eski geleneksel yöntemlerle yapılan işler illaki tekrardan bir tıkanmaya sebep olur. Bünyemizde bulunan güvenilir ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hiçbir tekrarlanma gerçekleşmez. Gerçekleştiği taktirde bir yıl boyunca garanti kapsamında yerleşim yerinize ücretsiz olarak hizmet vereceğiz.

Kemalpaşa Makineli Tesisatçı

Kemalpaşa tesisatçı alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan da olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek dedektörler kullanırız. Mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan kırılan fayansları da onarabiliriz.

Bağcılar Kemalpaşa tesisatçı petek tesisatının içini koruyarak petek temizliği servisi veren firmayız. Petek ve yerden ısıtmalı tesisatının içini koruyan sıvılar mevcuttur ve bunların eksikliği hava ile teması sağlanması durumunda kötü sonuçlara neden olur ve tesisata tadilat yapılması gerekli olabilir. Bu nedenle yıkama sıvısının aktarımını kombi veya havlupan hatlarına ulaştırırken tesisattaki tüm pislikleri yaklaşık bir saat içerisinde alıp temiz suyla birlikte koruma sıvısını ilave edip içinde hava kalmamasına özen gösteririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55