fatih hobyar tesisatçı

Fatih Hobyar tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Evde radyatör petek temizliği yapan servisiz. Petek dışı temiz olsa da içi son derece kireçli olabilir ve bunu cihazla kontrol ederek, tesisat kirliliğini durduracak kimyasal ilaç eklenmesini ve sürekli en baştaki petekten,  en sondakine kadar temizleme sıvısının geçmesini sağlarız. Tüm petek içi kirler dikkatlice çözünür ve sistemdeki maddeleri cihazla alınır duruma getiririz. Güçlü motor seviyelerinde devir daim yapılacağı için kısa sürede senelerin kirliliğini alabilir ve peteğe zarar veren maddeler, kireçler, paslardan arındırmış oluruz. Bu da peteğin verimli ısınması için yapılması gereken pek çok unsuru barındırmaktadır.

Hobyar Makineli Tesisatçı

Hobyar tesisatçı su tesisat borusu hasar tespiti, su kaçağı tespiti yapan firmayız. Tesisat onarımlarının yanı sıra ne kadar türde hasar meydana geldiğinin de merak edilmesi gerekir. Ona göre bütçenizi ayarlamak isteyebilirsiniz. Tesisat kaçaklarını binaya zarar vermeden cihazlar ile sırf teknolojik cihazlar ile bulabiliriz. Örneğin, kalorifer tesisatında korozyon çok ileri düzeyde değilse kimyasal ile onarılabilir, kombinin sıcak su borusunda kaçak varsa basınç testi ve termal kamera ile hasarsız bulup, onarım için ne kadar maliyetin olacağını bizden bilgisini alabilirsiniz.

Fatih Hobyar tesisatçı lavabo açmak için makineli doğal yöntem kullanan servisiz. Lavabo açma yöntemi nedir? İse yarayan tekniklerden bahsedecek olursak önce analiz için görsel kameraları kullanarak sorunun şeklini incelemekteyiz. Atık sistemleri içerisindeki sayısız türdeki kanallarda metrelerce gözlem yapar ve nerede birikme varsa buluruz. Bu bazen lavabo pimaşında çökme gibi durumları görerek çözüm üretmemizi sağlarken lavaboyu gerçekten açan makine olan tıkanıklık açma robotuna yay ekleyip pimaş içine gönderip, atıkların titreşimler ile ilerlemesini sağladıktan kısa süre sonra sorun çözülecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55