sultanbeyli adil mahallesi tesisatçı

Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve makineli petek temizleme servisleri vermekteyiz. Firmamız peteklerin ortası, altı, üstü ısınmıyor problemlerinde kesin çözümler sunmaktadır. Öncelikle buna neden olan her zaman hava değildir. Su geçemiyorsa zaten petek soğuk kalacaktır. Buna neden olan ise içindeki artmaya başlayan pisliklerdir. Biz şu anda petek temizliği için binanıza gelsek ve tekrar aynı işlemi en azından iki seneye kadar almazsanız yine aynı sorunlar olur. Ama bu işlemi düzenli olarak bahsettiğimiz süre içerisinde yaptırırsanız kirlenmeleri almamızdan dolayı kolayca ısınan kalorifer tesisatına kavuşursunuz. Cihaza eklenen kimyasallar pasları, kireçler çözer ve cihazdaki filtrede hepsi birikir. Birkaç saat geçmeden tüm sorunların hepsi tarih olacaktır.

Adil Mahallesi Makineli Tesisatçı

Adil Mahallesi tesisatçı mutfak borularında meydana gelen yabancı cisimler ve yemek artıklarının atılması durumunda robotla tıkanıklık açma servisi veren firmayız. Yemek sonrası lavaboya attığınız cisimler lavabonun tıkanmasına sizlere hasar ve maliyet çıkarmaya neden olur. Eski geleneksel yöntemlerle yapılan işler illaki tekrardan bir tıkanmaya sebep olur. Bünyemiz bulunan güvenilir ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hiçbir tekrarlanma gerçekleşmez. Gerçekleştiği taktirde bir yıl boyunca garanti kapsamında evinize ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı evinizde bulunan su kaçağını son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden garantili bir şekilde tespit edip onarımını yapmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz her yerde bir yıl garanti kapsamındadır ve tekrar bizi aramanız dahilinde evinize ücretsiz bir şekilde kameralı su kaçağı tespiti servisi sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55