kağıthane emniyetevleri tesisatçı

Kağıthane Emniyetevleri tesisatçı servisi olarak kameralı su kaçağı bulma, kombi petek temizleme ve cihazla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Aylık fazla ödenen su faturasının sebebinin kaçak yapan su borusu olup olmadığını su kaçağı tespiti yöntemleri ile bulmaktayız. Ev, ofis içinde nemlenme sorunu veya duvarlardan devamlı su akması belirtileri var mı? Bunların dışında ıslanan yüzey kalıntıları ve su seslerinin az da olsa duyulması gibi durumlarda bizi arayınız. Ekiplerimi ses dedektörleri ile her yüzeydeki sesleri dinler ve sızma yerini sabitlemek için cihazın rakamsal sonuçlarını da göz önüne alır. Çok geçmeden suyu gece gündüz betonun içine akıtan su borularını cihaz kullanılması ile kırmadan bulabilir ve matkap ile oraya ulaştıktan sonra ilgili değişimleri yaparız.

Emniyetevleri Kameralı Tesisatçı Telefonları

Emniyetevleri tesisatçı kalorifer tıkanmasını ve soğumasını önlemek için petek temizliği önermekteyiz. Petek sularının soğumasına neden olan çamur gibi maddelerdir. Özel sistemlerle bağlantı kurarak onların tüm kirliliğini alabiliriz. Petek duvarlarını kirletmeden devir daim gücü yüksek ayarlarda olan simsiyah olan kalorifer suları ile içindeki maddeleri alabiliriz. Soğuma nedeni olan maddeler ile ise kimyasal ekleyip en ufak türlere ayrıştırılması sağlanır ve tekrar cihaz ile çekilir. Bu işlemin en güzel tarafı ise peteklerde sıcaklığın gözle görülür şekilde artmasıdır.

Kağıthane Emniyetevleri tesisatçı gitmesi gereken atıkların durduğu yerleri kameralar ile görmekte ve o alanda maddi kayıp olmadan tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Kanalda kırılma yoksa tadilat kesinlikle olmaz. Bahsettiğimiz kısımda hareketlilik açısından karşımızda duran probleme otuz civarında açıcı başlık ünitesinin robot cihazın elektronik koluna takarak oradaki tüm pislikleri temizleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55