zeytinburnu çırpıcı tesisatçı

Zeytinburnu Çırpıcı tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma, petek temizliği ve makineli su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Yalnızca yarım saat içinde binalarınızda birkaç bölgeyi tarayarak duvarlardaki ıslanma veya fayans aralarından hava ile karışık gelen suların kaynağını bulmaktayız. Suyun rengi veya duvarın ne renkte boyadığı gibi belirtiler ilk bakışta için ön bilgidir. Yalnız su kaçağı tespiti firmamızca kullanılan cihazlar zaten oradan boru geçiyor mu, çapı ne, içindeki su miktarı ve derecesi, etrafa yayılmakta olan su oradan mı geliyor gibi çok çeşitli sorunları anlık olarak göstermekteyiz.  Artık geriye kalan ustalarımızın deneyimleri ve doğru karar vermeleridir.

Çırpıcı Su Kaçağı Tespiti

Çırpıcı tesisatçı giriş kanalları bakımından bina içi sisteme göre özel olarak ilerler. Merkezi sistemlerde doğal olarak kombi dairede yer almaz ve biz bu konuda havlupanı kullanmaktan çekinmeyiz. Aslında kalite farkı oluşmaz ve her iki giriş kanalı da özel cihazlarımız için uygundur. Petek temizliği ile tüm dairenizdeki peteklerin sayısı alınır. Ustalarımız gerekli miktarda su ve kimyasalı ekler. Tüm giriş kanalları ve çıkış hattı bağlantıları titizlikle yapılır. Ayrıca su dolum ve boşaltım esnasında ev eşyalarınıza sıçramalar olmaması için peteklerde tek tek vanaların veya hava çıkış bölmelerinin kontrolleri tarafımızca yapılır. 45 dakika 1 saat ortalama 6 petek için iki senelik verim anlamına gelmektedir.

Zeytinburnu Çırpıcı tesisatçı sorun üretmek veya kısmi düzeltme yapma gibi faktörleri asla binalarınıza taşımaz ve garantili onarımdan yanayız. Koku gelen tuvaletlerdeki sifonun yeterince su göndermemesi olabilir. Suyun tuvalet zemininde azalması, oradaki kokuların etrafa yayılmasıdır. Bağlantı kanalları ve klozeti besleyen su yollarındaki dönemeçleri, birikme yapan bölgeleri ve iç temizliğine dikkat ederek bir inceleme başlatabiliriz. Bizi aradığınız zaman sorunlarınız aynı gün içerisinde yok olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55