kağıthane yeşilce tesisatçı

Kağıthane Yeşilce tesisatçı firması olarak petek temizliği, kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Birden fazla teknik servis elemanlarını çağırmadan yalnızca tek seferlik bir çalışma ile tamamen dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespiti ile batarya musluk gövde ve başlıklarındaki kaçaklardan tutunda çatı veya bodrumda sürekli halde veya kısmi bazı tarihlerde ortaya çıkan ıslanmalara yönelik analizler hızlıca yapılabilir. Yalnız bizim farkımız ustalarımızın direkt incelemesi ve karar vermesi değildir. Kırma ve tadilat gibi illa ki seçenekler varsa bizi mahcup etmeyecek cihazlar ile ön inceleme yaptıktan sonra en sağlıklı kararı veriyoruz.

Yeşilce Su Kaçağı Tespiti

Yeşilce tesisatçı daireler, iş yerleri ve kapalı binalar için ısınma giderlerindeki azalmalar ve yeterince verimli ısınma gibi isteklerin tam olarak farkındayız. Petek temizliği firmamız bunu gerçekleştirmek adına tüm ölçümleri dikkatlice yapar. Eğer petekler incelendiğinde dışarıya damlacıklar halinde sızdırdığını görürsek kapatıcı kimyasallar ile orada yama vazifesi görebilecek tedbirleri alabiliriz. Bunun ana sebebini belki merak ediyor olabilirsiniz. Kesinlikle petek içerisinde üreyen pas gibi maddelerdir ve buna neden olan düzenli peteklerin bakımının yapılmamasıdır. Aslında iki senede bir kere uygulanan ve 45 dakika – 1 saat kadar vakit alan bir işlem olup teknik servis ücreti de fazla değildir. Ne petekleri söküp takıyoruz ne de etrafı kirletiyoruz. Her şet tam otomatik kablolar ile yapılıyor ve alanında en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane Yeşilce tesisatçı sert metal alaşımlı malzemeler ile uç bölgelerde bile bulunan tüm atıkları gider içerisinden tam etkin parçalama özelliğine sahip sistemleri kullanırız. Kilolarca ve hatta daha fazla yerleşmiş olsalar da onları bir arada tutan formu kamera ile de dikkatlice görerek en iyi çalışmayı vaat ederiz. Tıkanıklık açma için kesinlikle çözücüleri tuvalete aktararak oradan ayrılmayı düşünen firma değiliz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55