bakırköy zuhuratbaba tesisatçı

Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti, petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetlerini sunmaktayız. Ev ve iş yerlerinde bulunan peteklerin orta tarafları ve alt taraflarının ısınmaması sonucu makineli cihazlarla ve kimyasal ilaçlarla petek temizleme hizmetin veren firmayız. Isınmayan peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimler, çamur ve tortudan kaynaklanan petek ısınmaması bünyemizde bulunan makineli cihazlarımızla temizlemekteyiz. Tesisata verdiğimiz basınçlı su ve içerisine koyduğumuz kimyasal ilaç peteğin korunmasını sağlayarak peteğin uzun bir süre böyle olmamasını sağlıyoruz. İki yılda en az bir kere yapılması gereken petek temizliği servisi için bizlerle iletişime geçiniz.

Zuhuratbaba Su Kaçağı Tespiti

Zuhuratbaba tesisatçı montajı hatalı yapılan su borularında kırmadan analiz uygulanabilir. Çok sayıda su tesisat borusu su kaçırıyor olabilir. Sebepleri de bazen döşeme esnasında yeteri kadar özen gösterilmesi ve testlerin üstün körü yapılmasından olabilir. İçerisindeki suyu tam kapasite tutması gerekirken damlama şeklinde su kaçıran borulara ilişkin test pompalarını kullanarak bizler yerlerini bulabiliriz. Yerleri bulunması ile kimyasal sıvılar ile su kaçağı tespiti yaptıktan sonra borularda onarım işlemleri hemen uygulanabilir. Kuruma süresi ve işe yaradığının test edilmesi dahil çoğu problemin hemen ekiplerimiz üstesinden gelebilir ve her şeyi garantili olarak sizlere sunmaktayız.

Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı lağım borusunu açan arızasını gideren firmamız tıkanıklık açma işlemlerinde sorunsuz sonuçlar sunmak istemektedir. Eğer eğim problemi yoksa atık kanallarını garantili temizleyebiliriz. Eğim sorunu olan borular kamera ve dedektör ile bulunabilir. Bu sorun aşılmazsa ileride tekrar tıkanacaktır. Çünkü atıklar aşağı eğimli hatlardan rahatlıkla geçer. Kanalda birikmiş atıkları ekibimiz cihazımıza yay takarak kanala yerleşmesini sağlar. Bu hattı kullanan yay makine güç uygular. Kanal içindeki nesnelerin kanalizasyona karşıması sağlanır. Çekilecek, geri çıkartılacak nesneler spiral tel ile yakalanarak alınır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55