üsküdar sultantepe tesisatçı

Üsküdar Sultantepe tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. İçi çamur ve tortu ile dolan kaloriferlerde petek temizliği yapabiliriz. Faydası ise yüksek oranda doğal gaz tasarrufudur. İçteki katmanlar açılacağı için tamamen temiz ve sıcaklığı daha iyi ileten yüzeylere kavuşursunuz. Peteklerdeki ısıtma sorunu için en bariz çözüm özel cihaz ile bağlantıları yapmaktır. Çok kirli olan petekleri %100 temizlemek için bile güçlü kimyasallar kullanmaktayız. Zaten tüm kir ilerleyen dakikalarda cihazın bir bölümüne dolmakta ve 1 veya 3 saat aralığında tamamen işlemleri bitirmekteyiz. Kalorifer temizledikten sonra bir daha sefer hizmet için iki sene kadar beklemenizi önermekteyiz.

Sultantepe Su Arıza Tespiti

Sultantepe tesisatçı klozet giderinin kontrol edilmesi ve kamera ile bakılması işlemlerinin ardından tıkanıklık açma için klozetlerde kırmadan kullanabilecek robot cihaz ile devreye girmektedir. Yapı ne kadar küçük gider borularına sahip olsa da o noktalardaki atık ilerletmesi güçlü sistemler ile yapılabilir. Atık parçalama, klozet içinde sıkışmış ve tıkama yapan ıslak mendilin giderden geri çıkartılması gibi sayısız işlemler 30’dan fazla diyebileceğimiz bu cihazın üniteleri ile yapılabilmektedir.

Üsküdar Sultantepe tesisatçı fayanstan gelen şebeke suyu sesleri için su kaçağı tespiti kırmadan hizmet vermekteyiz. Fayansın altındaki su seslerini dinleyebilecek ses detektörleri son derece noktasal sorunlu kısımların bulunmasını sağlamaktadır. Ses ivmesi ve düzeyine yönelik titreşimlerin grafiksel aktarımını bahsettiğimiz cihazda anlık izliyoruz. Öyle ki birkaç dakika sonra ekibimiz kalem ile bazı işaretlemeler yaparak fayansı kırdıktan sonra sorunsuz su kaçıran borunun bulunması ve hatasız onarılması adımlarına geçecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55