sultangazi zübeyde hanım tesisatçı

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kameralı su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Siyah petek sularını temizleyebiliriz. Kirlenen peteklerin içinde çok sayıda kireç, pas, çamur maddeleri birikmektedir. Zamanla kendiliğinden geçebilecek durum değildir. Kaloriferdeki kirliliğin bitirilmesi için genelde iki tur halinde yarısına ve diğer yarısına ulaşacak şekilde bağlantılar yaparız. Sistemdeki kirli suyun kabasını aldıktan sonra alamadığımız kısımlarda petek temizliği için makinemize yapışan nesneleri suda salınmasını sağlamak için kimyasal solüsyon eklemesi yaparız. Aktarılacak olan basınçlı suların tam etkisi tüm kirler alınabilir. Ek olarak varsa delinen petek metallerini onarmak için nano kimyasal da kullanabiliriz.

Zübeyde Hanım Kameralı Tesisat Ustası

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı su sızdırması için su kaçağı tespiti ekiplerini arayabilirsiniz. Ayrıca klozet ile bağlantılı su borusundaki damlamanın duvarı ve fayansı ıslatması ve devamlı su akıtmasına yönelik ses detektörleri farkı ile orada etkili çalışmalar yapabiliriz. Su sesleri içteki çarpmanın etkisi ile farklı dalgalara ayrılabilir. Yalnız biz netleme ve filtreleme gibi özellikle ile noktasına varıncaya kadar konumlarını bulup klozet sifon tesisatında onarımları yapabiliriz.

Sultangazi Zübeyde Hanım tesisatçı boru ve kanal temizleme tıkanıklık açma aygıtları ile en iyi performansı sunmaktayız. Çay posasının lavaboyu tıkaması durumlarında su püskürtür ve kılavuz kameraları ile bakarak temizleme yaparız. Saç ve kılların banyo kanal borusunu tıkaması durumlarında ise yine aynı teknik uygulanabilir ve tuvaletler için daha gelişmiş sistemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55