maltepe esenkent tesisatçı

Maltepe Esenkent tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kalorifer vanasında sızıntı problemlerinde su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayabilirsiniz. Kalorifer vanası değişimi ve petek borularındaki sızıntılar için özel kimyasal ile içten onarma amaçlı sayısız çalışmalarımız vardır. Su tesisatında kaçak yerleri ve arızalı parçaları, nerden geldiği bilinmeyen su kaçakları için ses tarama teknolojileri, ısı ve sıcaklık analiz cihazları gibi özel araştırma çalışmalarına sahip olan firmamızı tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz.

Maltepe Esenkent Tesisat Ustası

Maltepe Esenkent tesisatçı olarak senelik kombi ve petek temizliği çalışmalarımızda bizi arayınız. Kendiniz petek soğumasını giderebilir misiniz? Havasını almak ile içindeki maddeleri tamamen almak arasında fark vardır. Petekteki suyun tamamını alsam soğuma gider mi? İmkansız diyebiliriz. Çünkü soğuma yapan su değil petek borularını tıkayan, kireç, çamur ve diğer maddelerdir. Ancak güçlü çözücüler ve elimizdeki cihazı kullanarak alabiliriz. İki hortum iletim ve suyu geri çekme için kullanılır ve peteklere bağlantı kurmada birden fazla alternatif vardır. Suyu çekerken ilaç ekleriz ve bu kimyasal peteklere geçer. Eğer kireç tabakası ile karşılaşırsa tam olarak çözünür duruma getirir. Ardından bizler sürekli devir daim yaptıracağımızdan dolayı sayısız türdeki nesneler hızlıca alınır ve makine de arıtılır.

Maltepe Esenkent tesisatçı gider içine rahatlıkla geçebilecek özel makinemizdeki kol yardımı ile herhangi tuvalet kanalında sıkışan nesneyi geri çıkartabilir. Yabancı cisimlerden bahsediyoruz ve bir kere giderde sıkıştığı taktirde tıkanıklık açma işlemi her zaman gereklidir. Çoğu zaman ise kanalın iç dinamiği ve akış yapısını bozacak türde atık birikmeleri bir arada durabilir ve robota takılacak parçalama ve delme nesneleri ile içte zedelenme de yapmadan tüm tıkanmaya neden olan maddelerin kanalizasyona geçmesi sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55