üsküdar selimiye tesisatçı

Üsküdar Selimiye tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Dökülen erkek ve kadın saçlarının lavabo kanalını tıkaması gibi durumlarda tıkanıklık açma ustalarımızı aramaya ne dersiniz? Küçük nesneler bir araya gelerek büyüyebilir ve daralma yapan giderlerde su akışını durdurabilir. İleriye yönelik hareketi sıfır noktası dediğimiz temas edebilecek bazı cihaz aparatları ile yaparız. Örneğin, su püskürtebilir ve iç katmanlardaki giderlerde uzun bir alanda kamera ile inceleme yapabiliriz. Lavabodaki gider suyunun hiç gitmemesi veya çok yavaş giden lavabo suyu için pompa pek bir işe yaramayacağı gibi ağır nesneler için ise kıvrımlı yay ekleyerek daha net sonuçları da alabiliriz ve kesinlikle lavabo borusunu kırmadan temizleyebilecek İstanbul firmasıyız.

Selimiye Su Kaçağı Tespiti

Selimiye tesisatçı fazla, aşırı pahalı gelen su faturasını su kaçağı tespiti ekibi ile araştırmasını yapabiliriz. Duvarda küflenme, su izi ve leke varsa kattaki tüm su tesisatını basınçlı test pompası ile tarayarak dayanıklılık durumuna bakabiliriz. Musluk ve bataryadan yavaş veya cılız akan sular için ayrıca ses dedektörlerini kullanarak su tesisatında kaçak olduğunda açığa çıkan seslere yönelik nokta yerlerini bulabiliriz. Kombiden su eksik geliyor ise termal kamera taramaları ile sızma noktaları bulabilir hatta kapatıcı sıvılar ile en iyi çözümleri getirebiliriz.

Üsküdar Selimiye tesisatçı olarak kalorifer temizlik bakımı ve petek temizliği işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Klozet veya farklı bir atık sistemine kaloriferden çekilecek tüm kirli sular bazı maddeler ile alınır. Makinemizdeki bir kısmına ilaç eklendikten sonra tüm suyu devir daim yaptırırız. Kirli maddeler cihazın haznesinde kalırken onu yine tesisata boşaltırız. Peteklerin soğuk kalmasının nedenini genelde kirlenmesidir. Bazı tesisat problemlerini olup olmadığını bakarak neredeyse iki sene eskisine göre daha iyi sıcaklık elde etmenizin önünü açabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55