ümraniye esenşehir tesisatçı

Ümraniye Esenşehir tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği servisi sunmaktadır. Su kaçağı tespiti nasıl yapılır kısa anlatmak istiyoruz. Kombi veya farkı birimlerden ısıtılan suyun sıcak su borusundan sızması durumunu bazı termal kameralar ile araştırmaktayız. Örnek olarak kombinizde belli bir derece sıcak su ısıtılmasını ve sisteme yayılmasını sağlarız. Bu esnada termal kamera duvar veya fayans arkasında hangi sıcak su borusunun sızdırdığını hemen göstermektedir. Aynı zamanda boruların içindeki sıcaklık derecelerini ve içeriğindeki boruların dolaşım yollarını da görmekteyiz. Sızan boru varsa etrafında aynı sıcaklıklara yakın derecelerde bazı dolaşımları da cihazda görürüz. Bu araştırmalar ile nereyi kırmamız gerektiğini hemen bulabilmekteyiz.

Esenşehir Su Kaçağı Tespiti

Esenşehir tesisatçı firması olarak petek temizliği faydaları nelerdir sorusu için bazı yanıtlar vermek istiyoruz. Kireç, pas ve sayısız maddelerin iç içe petek katmanlarına yığılması soğumalara neden olur ve günümüzde özel kimyasallar ve cihazlar ile peteklere yönlendirilmesi ile güzel bir temizlik yapılabiliyor. Faydası ise şuan da fazla bir derece kullanıyorsanız ve yetersiz ise şuan ki kullandığınız derecenin altındaki rakamlarda bile peteklerde daha yüksek rakamları elde edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemden yan etki ve olumsuzluk gibi tarafı olmadığı gibi geçen senelere göre doğal gaz faturasında düşüş elde etmek isteyenler için idealdir.

Ümraniye Esenşehir tesisatçı farklı ve işe yarar teknikler ile tıkanıklık açma çalışmalarını sürdürmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz herhangi atık kanalı içine özel sistemleri ile gerek orada çalışma yapabiliriz. Çok nadir de olsa tuvalet içine metal nesnelerin sıkışmasını eritici başlık, atığı dilerek ilerletme, saç ve sakal kalıntıları lavabo ve banyo kanallarında basınçlı su ile temizlenmesi gibi sayısız çalışmamız vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55