pendik güllübağlar tesisatçı

Pendik Güllübağlar tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, makineli tıkanıklık açma ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri veriyoruz. Kanal açma makinesi kullanan tıkanıklık açma servisiyiz. Gideri ne tıkadı? Tıkanan gider nasıl açılır, nasıl temizlenir? Atık türlerini belirlemede yüksek çözünürlüklü kamera sistemleri kullanırız. Kanal gider ağzı içinden her iki tarafa doğru metrelerce araştırma yaparız. Lavabodaki su gitmiyor ise gideri temizlemek için robot cihazımıza uygun ve zararsız olan açıcı tel takılır. Ne fayans, ne duvar kırılmasına gerek vardır. Hiçbir yer hasar almaz ve kanalın içindeki tele kuvvet uygulanıp temizlik yapılır.

Güllübağlar Su Kaçağı Tespiti

Güllübağlar tesisatçı apartmanın gider temizliği işlemlerini kırmadan yapan firmayız. Kameralı gider görüntüleme makineleri kullanarak kırmadan tıkanıklık açma işlemleri uzun süredir firmamızda sürdürülmektedir. Pimaş borularını kırmadan tuvalet, lavabo gideri açma işlemleri için ilgili kanala kamera takılıp bazı bilgileri ve görüntüleri alıp sorunu saptamak gerekir. Ne kamera ne de kanala takacağımız robot cihazdaki açıcı yay sırasında beton kırma derdinin tadilatın olmadığını biliyor musunuz? Cihazdaki dengeli ve atıkları kavrayıcı, uzaklaştırıcı uygulanan güç ile kanaldaki tüm maddeler kanalizasyona yaklaştırılır. Testler ve tekrar görüntü alınarak incelemelerin ardından sistemi etkili şekilde temizlediğimizden emin oluruz.

Pendik güllübağlar tesisatçı kimyasal ile peteği sökmeden temizleme işlemi yapmaktayız. Petekleri sökmeden petek temizliği yapan İstanbul tesisat firmamız basınçlı su motoru ve özel kimyasallar ile devir daim yaptırarak kanaldaki tüm maddeleri çekmektedir. Yeteri kadar sıcak su ve ayarı yapılarak varsa kombinize zararı dokunmayacak ve kirleri alınarak ısıları artıran petek doğal gaz yakıtını düşüren bu formül ile birkaç saatte hemen netice alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55