üsküdar ferah mahallesi tesisatçı

Üsküdar Ferah Mahallesi tesisatçı servisi olarak kombi petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Kombi ve peteğin temizleyen firmayız. Kombili evde petek temizliği yapan firma olarak farklı petekler ve ısıtma tesisatları içinde desteğe hazırız. İlk günkü gibi petek içi tesisatı elde etmek için belli zaman aralıkları ile makineyle temizleme yapılması gerekilir. Sırf petek suyunun değiştirilmesi adımlarından bahsetmiyoruz. Kaba pisliği alıp, kimyasal eklemesi ile tüm içindeki sabit kireç, tortu gibi maddelerin de dakikadaki hızı 150 litreye çıkan makineler ile alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede tüm petek ısınmama şikayetlerini garantili olarak çözerken, peteğin ısınmamasına neden olan tesisat, kombi gibi ihtimalleri de araştırarak bu türde sizlere çözümler sunabiliriz.

Ferah Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Ferah Mahallesi tesisatçı su sızıntısı arayan servistir. Gider arızası için çözüm önerileri ve sorunun sebeplerini araştıracak ekibimiz sızıntı su kaçağı tespiti gibi çalışmalarda yardımcı olabilir. Örneğin, duşa kabin giderinden alt katın banyosuna su akıyor ise gider teknesi içindeki süzgeç kapağını kaldırarak oradan kamera takıp sızıntı yerlerini bulabiliriz. Bu bazen gider su borusunda su sızıntısı şeklinde de olabilir. Çatlamış ve suyu fayans arasından sızdırıyor da olabilir, macun çekilmesi veya su tesisatına basınç testi yapılarak gerçekliğini görmemiz ve buna yönelik çözümler üretmemiz gerekebilir. Gelişmiş teknolojiler ile bu işlemler çok uzun sürmeden aynı gün içerisinde yapılabilir.

Üsküdar Ferah Mahallesi tesisatçı zararsız makineli tuvalet açma servisi vermektedir. Kamerayla, makineyle kanal açma servisi olarak tıkanıklık açma robotlarını öneriyoruz. Lavabo, balkon gideri olsun sıkışmış ağır nesneleri tam kavrama yeteneği olan yay sistemlerin makineli kontrollü şekilde gönderilmesi ve kamerayla takibini yapıyoruz. Örneğin, tuvaletin üçüncü metresinde tıkanma varsa bu bazen evdeki bazı yabancı sisimler de olabilir ve çekip kavrama yayları ile geri alma veyahut yalnız atık varsa onu ufalayarak parçalama işlemleri ile doğru sonuçları alabiliriz. sisteme ve gidere zarar vermeden işlemler yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55