küçükçekmece sultan murat tesisatçı

Küçükçekmece Sultan Murat tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve petek temizliği işlemlerini yapmaktadır. Cihazla su sızıntılarının yerini bulan ve tamir eden firmayız. Su kaçağı tespiti şikayeti için cihaz kullanarak bu ihtimalleri en aza indirmek yeterlidir. Tesisat firmamız gider kanalında su akıntısı olması, tuvalet suyunun alt yan komşuya akması gibi durumlarda kanalın içine kamera takılması ile sızıntının yerlerini nokta bulunmasını yapabilir. Temiz su kaçaklarının yerini tespit eden cihazlar arasında termal kamera tutulması le kombi ve kaloriferden akan suların ısı analizleri sonucunda nereden kaynaklandığını da yine hiçbir hasar vermeden araştırmamız mümkündür.

Sultan Murat Su Kaçağı Tespiti

Sultan Murat tesisatçı kimyasal ilaç ile petek temizliği yapan servistir. Temizleme işleminin gerekli gördüğü petekler dıştan termal kamera kullanarak bulunabilir. Soğuma belirtileri cihaza direkt yansır. Takılacak hortumlar petek kenarı, havlupan veya farklı bir bağlantı ile de uygulanabilir ve tüm suların çekilmesi, temiz su eklenerek yıkama sıvısı ile içinin temizlenmesi yapılır. Sıcak su kalorifer içlerine daha fazla yerleşir ve odaların daha iyi ısınmasına sağlayan petekler ile sıcak bir kış mevsimi geçirirsiniz.

Küçükçekmece Sultan Murat tesisatçı patlayan lağım borusunu kamerayla bulan tıkanıklık açma servistir. Kamera lağım kanalına girmesiyle birlikte görüntüler ekrana düşer ve nerede çatlak veya kırılma varsa bulabiliriz. Aynı zamanda kanalı tıkayan atıkların konumları ve kanalı en iyi açan makine olan robot makine yayının plastik gidere takılması ve borunu içi açması gibi sayısız işlemlerde kullanarak sorunun ilerlemesi ve şehir kanalizasyonuna karışmasını garantili olarak sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55