esenyurt saadetdere tesisatçı

Esenyurt Saadetdere tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı bulma hizmetleri sunuyoruz. Su sızıntısı yerlerini gösteren cihaz olan servistir. Mutfak pimaş borusunda su sızıntısı bulma cihazı kameralı su kaçağı tespiti firmamız tarafından uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Mutfak borusundan kötü kokuların gelmesi sorunu kanal içinde yırtılma ve delinme durumlarına işaret ediyor olabilir ve pimaş, evye borusu dahil olmak üzere her iki alana da kamera takıp inceleme yaparız. Bu esnada su aktarımı yapılarak sızıntı yer görülmesi ile çok pahalı olacak tadilat işlemlerini inanılmaz küçük seviyelere düşürebiliyoruz.

Saadetdere Su Kaçağı Tespiti

Saadetdere tesisatçı kalorifer peteğinde oluşan tıkanmayı düzelten onaran firmadır. Radyatörde tıkanıklık olması suyun uzun süre temizlenmeden durmasından olabilir. Senede bir iki defa su basma işlemi yapılmasına rağmen kireç ve pas maddeleri hep petek içinde durur ve getireceğimiz petek temizliği makinesi ile radyatörde oluşan tıkanmaları kimyasal basılması, çözünmesi ve güçlü makineler ile çekilmesiyle ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede peteğe binen yükü de azaltmış olurken, peteğin her tarafından suyun geçmesi ve en önemlisi doğal gaz tasarrufu ile birlikte sıcaklık artışı gibi avantajlar da sizlerle beraber olacaktır.

Esenyurt Saadetdere tesisatçı gider yıkaması yapan basınçlı su makinesi kullanan servistir. Tuvalet ve lavabo kanalı temizlemek, tıkanıklık açma gibi adımlarda atıklardaki miktarın ve yerleşim yerlerinin tam olarak bulunması adımlarında kanal içlerinden inceleme yapılarak kamerayla tüm birikintilerin yerlerini buluyoruz. Özel kanal kamerası ile belirlenen bölgelere gider yıkama makinesi ve açıcı yay ekipmanları ile atıkların kanalizasyona geçmesini sağlıyoruz. Gider borularını kırmadan tıkanıklık açma yöntemleri istiyorsanız bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55