ümraniye parseller tesisatçı

Ümraniye Parseller tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kameralı gözlemleri her zaman ön planda tutmaktayız. Boru içindeki hazır yolun su taşıyan kablolar ile kullanılması ekstra bir tadilat veya işçilik masrafları gibi problemler oluşturmaz. Yemek artığından tutunda, sakal ve saç artıklarının lavabo kanalının tıkaması vakalarında ve farklı yabancı cisimlerde dahil olmak üzere tamamen kronikleşmiş bu sorunlarınızdan sizi kurtarabiliriz. Ayrıca benzer bir çalışma banyo giderinde olmakla birlikte çok sayıda farklı başlıklar ile tuvalet kanalı ve benzer katı atık geçmekte olan borularda işlemlerimiz mevcuttur.

Parseller Su Kaçağı Tespiti

Parseller tesisatçı her şeyin kontrol altında temiz ve petek içi kirli maddelerle birlikte suların atık kanallarına aktarılacağı petek temizliği servisi ve cihazlarının gidişatını sizlere anlatmak istiyoruz. Yalnızca evlerde değil, iş yerleri, ofis gibi yerlerde merkezi ısıtma ve bireysel ısıtma sistemleri olan binalarda da petek bakımı hizmeti veriyoruz. Bireysel kombilere bağlantı yapılarak cihazımız ile bazı peteklerin konumunu açık duruma getirip kimyasalların kanallardaki kirlenmeleri ortadan kaldırabileceği ve pislikleri daha küçük normlara dönüştüreceğini yazalım. Bu sayede daha sonrasında daha kuvvetli basınçlı haldeki suyun peteklere gönderilmesi hızlıca tahliye için çok önemlidir. Bu çalışmaların süresi de çok uzun olmayıp önceki ve sonrası gibi karşılaştırmalar yaparak her şeyin garantisini vererek hem yakıt tasarrufu hem de daha yüksek verim almanızın yolunu açmaktayız.

Ümraniye Parseller tesisatçı gündüz ve gece ofis telefonları ile İstanbul’da sürekli su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Duvardan ısıtmalı olan binalarda bazı iyileştirmelerin yapılması için kimyasalların kullanılması yeterlidir. Sıcak su borusu arızası için İstanbul’da gece ve gündüz açık su tesisatçısı arıyorsanız mutlaka bize ulaşın. Çünkü bahsettiğimiz sistemlerde kimyasal ile bazı temizleme çalışmalarının ardından daha stabil çalışması sağlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55