demirkapı tesisatçı

Demirkapı tesisatçı olarak kameralı su kaçağı bulma , kombi petek temizliği ve makineli gider açma servislerimiz bulunmaktadır. Peteğin yarısı soğuk gibi şikayetleri bitiren firmayız. Peteğin yarısı soğuk ise suyun gidemediği sıcaklığın engellendiği bazı kireç gibi maddeler vardır. Onları çekmek için cihazımızda ki petek temizliği ilacını aktarıp , güzelce hareketlenmesini sağlarız bunu da basınçlı su makinesi ile yaparız. Tüm kirli maddeleri alırken , doğal gaz petek temizleme işleminden sonra sıcaklıkta önemli bir artış ve ilk faturanızda ise yakıtı kendiniz kontrol ediyorsanız tasarruf elde edebilirsiniz.

Demirkapı Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Demirkapı tesisatçı fayans altından patlayan su borusunu tamir firmasıyız. Kırılmadan seramik , fayansın altında su kaçağı tespiti için eğer su geliyor ise pek çok ses dalgasını analiz ederek yerini bulabilen ses dedektörünü tutarız. Boru üzerinde birden fazla patlak , sızıntı noktası varsa ses dinleme frekans ayarı ve gezdirilecek mikrofon alıcısının ekrandaki analizini takip ederek hasar neredeyse kısa sürede bulunur.

Demirkapı tesisatçı tıkalı tuvalet , tıkanıklık açıcı servistir. Evlerin içinde pis kokunun gelmesinin nedeni logar taşmasından dolayı olabilir. Bina içi ve logar kapağını kırmadan açabilecek robot cihaz ile giderdeki tüm pisliklerin temizliğinin yapılması be şehir hatların ulaştırılması sağlanabilir. Giderin çapındaki daralma yarı yarıya ulaşırsa pek çok bina sahibini etkileyecektir ve açıcı yayın gidere ulaştırılması sonucunda pimaşı kırmadan tıkanıklık açma makinesi ile temizlenmesi işlemleri uzun vakit almayacak şekilde normalde firmamız tarafından garantili olarak yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55