tuzla orta mahallesi tesisatçı

Tuzla Orta Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kombi ve radyatörlerde bakım, sıcaklık testleri ve petek temizliği yapan servis ekibiyiz. Soğuk havalarda kış ayını ekonomik geçirmek için bazı ayarlar yapılmasını önermekteyiz. Petek içi kirli ise, kombi arızası varsa, petek tesisatı yanlış bağlanmış ise kaliteli değil, pahalı ısınırsınız. Biz komple sorunları inceleriz. Gerekli ise petekleri makineyle temizleyen İstanbul firması olarak özel kimyasallar ile yıkarız. Tüm petek içinde soğuma yapan petekleri çeker, filtrede sıkışmasını sağlar, atık kanallarına göndeririz. Peteklere temiz su ekler, petek havası ayarını yapan firma olarak daha pek çok işlemi birlikte sunar ve testler ile iyi bir işçilik çıkardığımızdan emin oluruz.

Orta Mahallesi Tesisat Ustası

Orta Mahallesi tesisatçı su kaçıran tesisatı bulan su kaçağı tespiti firmasıyız. Banyodan duvara, fayansa, alt katın tavanına su akıtan boruları bulmak için birkaç aşamalı çalışma gerekir. Hangi boru türü olursa olsun sesli veya sessiz şekilde damlatacaktır. Conta eskir, boruları birleştiren kaynak bölgesinde sorun vardır. İşte bu miktarları test pompası basınç ekranındaki verileri dikkate alırız. Sızıntı belirtileri o an belli olacaktır. Su tesisatındaki kaçakları ilaçla kapatan ürün vardır. Bunu uygulayabildiğimiz gibi kanaldaki daha iri türdeki sızıntılar için dedektör taraması banyo tesisatında yapılır. Kalemle işaretleriz ve tadilat oluşturacak bölgeler sınırlı olur.

Tuzla Orta Mahallesi tesisatçı en iyi tuvalet açan tıkanıklık açma robotu kullanan firmalar olarak tuvalet tıkanınca ilk yapılması gereken unsur olarak bizleri aramalısınız. Çünkü özel kırmadan atık kanallarını kıvrımlı yay teknolojisi ile atık tutan, duran noktaları temizleyebiliyoruz. Tuvalet açıcı cihaz olan robot aygıta atıkları son derece geniş olarak kavrayabilecek yay takıp, kanal içinde bu nesneleri ilerletebilecek türde cihaza güç veririz. Dengeli şekilde tüm atık biriktiren pimaş içinde yay ilerler ve itinalı olarak kırma dökme işlemi olmadan açılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55