tuzla aydınlı tesisatçı

Tuzla Aydınlı tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme servisleri sunmaktadır. Su borularının geçtiği yeri kırmadan bulan servis olup su kaçağı tespiti cihazları ile kırmadan tarama işlemleri yapmaktayız. Su borularının yerini belirleme için farklı cihazlar kullanırız. Şebeke su hatları soğuk su borularıdır. Yani ısı duyarlılığı yoktur. Bu nedenle ıslaklık var veya yok fark etmeksizin basınç testi yaparız. Bazen su üt kattan akar ve siz kendi tesisatınızda olduğunu düşünürsünüz. Biz basınç testi ile bunu araştırırız. Su tesisatındaki kaçağı onaran sıvılar ve tam yerini bulan ses dedektörleri ile yine kırmadan araştırma yapar, onarımı başlatır ve tekrar ölçüm yaparak bunu teyit ederiz.

Aydınlı Tesisat Ustası

Aydınlı tesisatçı kaliteli gider borusu tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmayız. Uygun, kaliteli fiyatlar ile gider kanallarını açıcı cihaz kullanımı devam etmektedir. Örneğin, tuvalet tıkanıklığını açan elektrikli robot cihazı ile kanalın direkt içindeki yoğun atıklar bile olsa özel yaylar ile parçalarız. Atık parçalandığı zaman içindeki çok sayıda su kütlesi boşluk oluşan pimaş içinden akar gider. Kısa bir uzaklıkta değil, kanalların içinden 10’larca  metre içeriye özel çelik yayı ile erişim sağlayarak temizleyebiliriz.

Tuzla Aydınlı tesisatçı ısıtma tesisatında petek temizliği yapan tesisat servisi olup bizi her zaman arayabilirsiniz. Kimyasal ilaçla ısıtma tesisatını makineyle temizleme işlemi yapıyoruz ve normal peteklere göre daha geç ısınan bu tesisat için mutlaka zamanında temizlik yaptırmalısınız. Genelde ilk defa bu tesisatı kullanıyorsanız iki yıl içerisinde pek kir tutmaz ama geciktirilirse sıcaklık düşüşü olur ve kimyasalla tesisattaki su miktarı hesaplanarak eklenilmesi, basınçlı olarak yıkanması ile sorunları kısa sürede çözümleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55