tuzla akfırat tesisatçı

Tuzla Akfırat tesisatçı servisi olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Makineli gider açma ustası bulunduran tıkanıklık açma servisiyiz. Robot makinelerle boru açma işlemleri atık borusu içinden yapılmakta ve beton kırılmasına gerek bırakmamaktayız. Örneğin, gider açan ustalarımız kanalizasyon, tuvalet, banyo giderlerini tıkayan atıkları kamera ile görüntülenmesini yapıp, ardından spiral yay veya farklı bir aparatı kullanarak içteki atıkların, yabancı cisimlerin kanalizasyona geçmesini sağlar. İlerletmesini sağlayacak bu ekipmanlar ile tadilat yapmadan çözüm çok yakındır.

Akfırat Kameralı Tesisat Ustası

Akfırat tesisatçı petek marka ve modeli fark etmeksizin sökmeden petek temizliği yapan firmayız. Petek havasını aldım ısınmıyor neden? Hava sıcak suyun geçmesine engeldir. Aldığınız zaman o alana ilave su eklemeniz gerekir. Bunu yaptığınız halde soğukluk varsa, petek içinde kireç gibi maddeler birikmiş olabilir. Takılacak birkaç kablo ve tesisata peteği yıkayan kimyasal eklemesi ile devir daim yaptırır ve tüm kirlerin alınmasın sağlarız. Petek sıcaklığı artacak ve özellikle fazla tükettiğiniz doğal gazı azaltmanızda faydalı olacak bir işlem yapmaktayız.

Tuzla Akfırat tesisatçı su sızıntılarını gösteren su kaçağı bulma cihazları ve termal kamera bulunduran servisiz. Bazen su damlacıkları sıcak su hatlarından başlayarak ilerler ve anlaşılması için ısıya hassas su kaçağı tespiti makineleri kullanılması gerekir. Duvarın, zeminden bağlanarak kalorifer, kombi su borularını yerleştirir ve en ufak sızıntı ısı dalgası analizlerinin yapılması sonucunda termal kameraya rastlar ve yüzeylere tutulması sonucunda sızma bölgelerini hatasız olarak görebiliriz. Diğer tesisatlar için bu sistem ve daha akıllı göstergeler ile tam yerlerini kırmadan bulmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55