sultanbeyli abdurrahmangazi tesisatçı

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kameralı su arıza tespiti servisleri sunmaktayız. Soğuk olan peteklerin içini sökmeden makineyle temizleyen petek temizliği servisiyiz. Peteklerin altı soğuk ısınmıyor neden, ne yapılması gerekir? Toz ve pislikler petek içini doldurur ve sıcak suyu iletmez. Peteklerin soğukluğunu gidermek için kanaldaki kirleri kimyasallı makineyle yıkamamız gerekir. Özel bir makine getirip, tüm katmanları yıkıyoruz. Kirleri söküp alıyoruz. Peteğe yalnızca temiz su ekliyoruz. Petekte sıkışan havanın alınması varsa kombi bakımı yapılması, ısıtma tesisatındaki hataların onarılması gibi pek çok iyileştirmeyi bizden alabilirsiniz.

Abdurrahmangazi Tesisat Ustası

Abdurrahmangazi tesisatçı tıkalı lavabo borularını dedektör kamera ile bulan tespit eden robotla açan tıkanıklık açma firmasıyız. Lavabo kanal boru hatlarının içine basınçlı su ile yıkama yaparak atıklardan kurtulmanızı sağlayabiliriz. Banyoyu ele alırsak, yıkanma sırasında saç ve kıl yumak halinde banyo giderine düşer. Lavabolarda sakal, gıda ve erimeyen temizlik ürünleri yer alabilir. Hepsi için basıncı orantılı olarak ayarlanmış düzeyde çalışmalarla kanalı yıkarız. Atık alanları önceden kamera ile bulunacağı için temizlik sonrasındaki durumlara tekrar bakar, yoğun su gönderir ve ne kadar hızlı kanaldan gittiğini kontrol ederiz.

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı plastik kombi sıcak su borusunda kaçakları kırmadan bulan firmayız. Plastik kombi su borusu su kaçırıyor ise delinme, çatlama, yerinden çıkma şeklinde belirtileri su kaçağı tespiti cihazları ile ölçmemiz gerekir. Delinmiş, çatlamış ise yoğun sular çıkıyordur ve sesleri de bir taraftan dinlerken, termal kamera ile sıcaklık, su takibini kırmadan kameraya bakar ve buluruz. Kombi su tesisatında damlatma varsa basınç testleri ile bulup, onarım sıvıları gibi imkanlarla tadilatsiz çözümlerde bizlerde sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55