beykoz kılıçlı tesisatçı

Beykoz Kılıçlı tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Makineli ve kimyasal ilaçlı petek temizliği yapan servisiz. Tüm evin, apartmanın peteğini temizleyen firma olarak her türlü petek türünün içine sıkışmış ve ısıyı engelleyen katı atıkları, kireci, pası tamamen sökebilecek türde kimyasallı makine kullanmaktayız. Çekilecek kirecin, pasın sızdırmaz hortum ile alınması, peteğin içinde herhangi bir kir tabakasının bırakılmaması tüm petek içinin su içinde kalmasını sağlar ve daha iyi ısı verimliliği elde edersiniz. Çalışmalarımız garantili ve kaç peteğiniz olursa olsun gün içi çalışmalar garantili tamamlanır ve ısının eskisine göre daha yüksek değerlere ulaştığını göreceksiniz.

Kılıçlı Kameralı Tesisat Ustası

Kılıçlı tesisatçı kombilerin su kaçağını termal kameralı bulan firmayız. Kombide su kaçağı bulmak için kızıl ötesi sinyal üreten kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanılması gerekir. Gözle görünür türde bir ıslaklık düşünün veya nemlenen bölgelerin duvarın bir noktasında toplandığını düşünün. Oradan sıcak su hattı geçiyorsa u makine mutlaka görür ve duvar içinde nerede birikme oluşuyorsa tam olarak yerlerini saptamamızı sağlar. Kombinin arızalı su borusunun bulunması aşamasından sonra kırılacak küçük bir alan ile hemen onarım yapılır.

Beykoz Kılıçlı tesisatçı plastik su tesisatında oluşan tıkanıklığı açan tıkanıklık açma servisiyiz. Demir su tesisatlarında daha sık tıkanma durumları oluşmaktadır. Bazen su vanası parçaları tesisatın içine kaçabiliyor ve suyun akış hızını azaltabilir. Plastik su borusunun içi temizlenmediği sürece kirlenmeyle alakalı sorunlarda büyüyebilir. Kimyasal maddelerle ve elektrikli makine ile tesisatın değiştirilmesine gerek kalmadan yıkama işlemleri dikkatli bir şekilde yapılabilir ve tesisattaki kirlenmeler kısa sürede bu çalışma ile yok olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55