tozkoparan tesisatçı

Tozkoparan tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve kameralı su arıza tespiti servisi veriyoruz. Acil tuvalet açan firmayız. Tuvaletim sürekli tıkanıyor diyorsanız gider içerisinden pimaş boruya müdahale cihazınızı öneriyoruz. Seramiği, betonu, pimaşı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık açma işleminden söz ediyoruz ve gidere göre çok küçük çapa sahip çelik bir yayı kanala gönderiyoruz. Asla kanalda kopmaz ve zarar vermez. Cihaza diğer ucunu takıp, titreşimin yayılması, sabit atığın hareketi ile daha derine gönderilmesi ve atık kanalından tam anlamı ile gitmesi için her türlü profesyonel hizmeti yapmaktayız.

Tozkoparan Su Tesisat Ustası

Güngören Tozkoparan tesisatçı peteklerde biriken kireç, tortu, pas ve çamurlaşmayı kolay ve pratik yolla kombi petek temizliği hizmeti vererek temizlemekteyiz. Petek temizleme özel makineli cihazlarla yapılmaktadır. Makine bir peteğe ya da kombiye bağlanarak çalkalama işlemine başlanır. Bu çalkalama işleminde peteğin içerisindeki pisliğin kabası alınır. Sonrasında petek temizleme cihazının haznesine kimyasal ilaç konularak peteğin vanaları kapatılır ve çalkalama işlemine devam edilir. Bu işlem sırasıyla tüm peteklerde uygulanır.

Tozkoparan tesisatçı ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiğini bilmektedir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55