şişli halide edip adıvar tesisatçı

Şişli Halide Edip Adıvar tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kırmadan tıkalı gider borusu açan firmayız. Kirletmeden tıkalı mutfak, banyo, tuvalet gider borusunu bulmak için kameralı tıkanıklık açma cihazını kullanarak gidere bakmak gerekebilir. Su bulanık değilse uygulanır. Bulanık ise açıcı yay atıklara temas edene kadar ilerletilir ve atığa geldiğinde robot cihazdaki gücün çelik kıvrımlı yayın ön kısmını döndürmesi sağlanır ve tesisattaki atıklar hızlıca ufalanmaya başlar. Mutfaktaki, banyodaki lavabodan, tuvaletten su gitmiyor gibi sayısız durumlarda yabancı cisim ve atık olması fark etmeksizin tesisata da zarar vermeden garantili ve kameralı kanıtları ile birlikte tesisat yeni gibi sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz.

Halide Edip Adıvar Tesisat Ustası

Halide Edip Adıvar tesisatçı ilaçlı petek açma yapan petek temizliği servisiyiz. Petek içindeki küçük su geçiş kanalları vardır ve çamur, kireçle dolması ılık, soğuk kalması ve kombiniz varsa filtre devir daimini tıkanmasına neden olur ki bu durumda kombi pek bir işe yaramaz. Kombi tahliye vanasından atık suyun gönderimi, peteğe ilaçlı su cihazı bağlayarak devir daim ile temiz aşamaya getirip kirecin, pasın alınması gibi bazı işlemler ile ısınma sorununuzu büyük oranda çözmekteyiz. Bu çalışmadaki avantajlardan birisi de ısı artışı veya doğal gaz masrafını azaltmanızdır.

Şişli Halide Edip Adıvar tesisatçı kombi bar basıncı sabitleyen servisiz. Aksaklık pek çok türde olabilir. Kombi ve peteklerdeki oluşan sorunlar için su kaçağı tespiti ekiplerimizin gelmesi önemli sebeplerdir. Tüm petek paneli ve borusuna dokunarak en ufak damlama türünde ıslaklıkta bile bizi arayabilirsiniz. Paslanmış petek borusundaki arızalı parça yerine yeni bir tane eklenerek ve sızdırmazlık testleri ile sorunu kapatabiliriz. Ayrıca petek içindeki su sızıntısını ilaçla kapatma işlemleri de uygulanabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55