fatih mimar kemalettin tesisatçı

Fatih Mimar Kemalettin tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su arıza tespiti servisleri sunmaktadır. Musluk su akıtmasını onaran firmayız. Musluğum su akıtıyor diyorsanız musluğun bazı parçaları arızalı durumda olabilir. Değişim yaparak test edebiliriz. Bazen musluk gövdesinden akan su lavabo taşından görünür ve alta damlama yapabilir. O noktayı da farklı yöntemler kullanarak durdurabiliriz. Musluk lavabo giderinde su kaçağı tespiti çalışmalarında gidere kamera takılarak sızıntının görüntülenme işlemi sorununu durdurabiliriz. Yani Çözüm Merkezi su tesisat tamircisi ile her zaman kesin ve garantili sonuçlar alabilirsiniz. Yapmış olunan musluk tamirleri, kameralı su kaçağı bulma ve onarım işlemleri bir yıl boyunca garanti kapsamındadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra tekrar bir arıza durumu meydana gelirse ücretsiz olarak hizmet verip sizleri mağdur etmemeyi amaçlamaktayız.

Mimar Kemalettin Kameralı Tesisat Ustası

Mimar Kemalettin tesisatçı petek kullanım ömrünü arttıran firmayız. Düzenli petek temizliği ile kireç ve pisliklerin dışarı atılması sağlanır, böylece evinizdeki peteklerde ısıtma sorunu ile karşılaşmayıp peteklerden en yüksek verimi alacaksınız. Petek bakımı yapılmadan önce yüksek enerji kullanıp peteklerde hiçbir sıcaklıktan söz edilmezdi. Çünkü tortu ve kireç peteğin içerisinde yuva yaparak ısının geçmesini engellerdi. Petek temizleme kimyasalları sayesinde bu oluşumların da kolayca önüne geçmekteyiz.

Fatih Mimar Kemalettin tesisatçı tıkalı sıcak su borusu açan firmayız. Kirlenen sıcak su borusunda tıkanıklık açma için cihaz ile yıkama sıvısı göndermekteyiz. Bazen tesisat yetersiz döşenmiş olabilir ve bu gibi bazı araştırmalar haricinde kirliliği de araştırarak kesinlikle sorunu gördükten sonra müdahale etmekteyiz. Örneğin, banyonun taşan pimaşı, yer süzgeci, küveti, duşa kabini gibi durumlarda kanal içinden görüntü sağlayacak kamera ile incelenmesi ve atık bulunduktan sonra yine kırmadan tesisatın içini temizleyen özel robot açıcılarımız ile sorunu da yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55