beyoğlu fetihtepe tesisatçı

Beyoğlu Fetihtepe tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Sert, yabancı cisimlerin tuvalet kanalını tıkaması sorunlarına kesin çözüm için tıkanıklık açma işlemlerini önermekteyiz. Öyle bir cihaz düşünelim ki klozet veya alaturka tuvalet içindeki kanal yollarını kullanabilsin. Kanal içlerinde lağım suları veya herhangi nesneleri ilerletebilecek, birikinti halinde olsa bile yapıştıkları yerden uzaklaştırabilecek bir cihaz düşünün. Öyle ki ilerletip bir noktada bırakılması değil otuz metreye varan uzunluğu gibi çok geniş binalarda veya apartman ana atık kanallarında bile en iyi sonuç için sorun çıkartmayacak kanalizasyon sistemlerine en yakın bölgeye kadar bu nesneleri gönderebilecek ve teyidini kamera ile alınması gibi işlemlerin sunulduğunu düşünün. Her şey garantili olarak yapılmaktadır.

Fetihtepe Tesisat Ustası

Fetihtepe tesisatçı İstanbul’un tüm ilçelerinde kimyasal ilaç ile kalorifer ve radyatör soğumalarını gidermek için petek temizliği işlemlerini uygulamaktayız. Kalorifer tesisatı soğumasını önlemek için sıvı ilaç da denilen kimyasalların havlupan gibi bölmelerden tüm peteklere gönderilmesi gerekir ve etkileşimli temizlik için bir süre o halde kalır. Dışarıya yoğun koyu renkli sıvılar alınırken, içinde biriken pislikler de tahliye edilir. Temiz şebeke suyunun tekrar peteklere gönderilmesi, fazla havanın alınması, yeniden ısıtma işlemi gibi kontrollerden sonra sizlere teslim edebiliriz.

Beyoğlu Fetihtepe tesisatçı arıza yapan su tesisatının yerini su kaçağı tespiti sistemleri ile bulmaktayız. Beton bloklar sızıntı yerini bulmamızın arkasında engel değildir. Su sesleri çok az bile gelse akustik dinleme sistemleri yerini sabitleyebiliriz. Damlama yaparak su kaçıran borulardaki sızıntı yerlerini ile test pompaları ile bulurken onarım imkanları da her zaman vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55