sultangazi 75.yıl tesisatçı

Sultangazi 75.Yıl tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve makineli petek temizleme servisleri vermekteyiz. Tuvalet sıhhi pimaş borusunda tıkanıklık açma işlemlerini yürütmekteyiz. Farklı atık geçen sistemler içinde bu mümkündür. Tuvalet kanallarının içten ve eksiksiz temizlenmesi için sıkışan nesneleri delebilecek, ittirmenin yanı sıra 30’a yakın robot cihaza takılma olasılığı olan aparatlar ile metal nesneleri bile eritebiliriz. Kamera ile görerek sıhhi tesisatın temizlenmesi işlemlerinin yapıldığı ve anında açılacak ve tekrar tıkanmayacak lağım boruları için bizleri arayabilirsiniz.

75.Yıl Tesisatçı Telefonları

75.Yıl tesisatçı İstanbul’da 7/24 açık su kaçağı tespiti ekiplerimiz ile sorunları aşmaya geliyoruz. Doğal gaz ısıtma sistemleri binalarınızdaki petekleri yeterince ısıtmıyor mu? Veya peteklerden su damladığını mı görüyorsunuz? İkisi bir arada bu fırsatı almaya ne dersiniz? Hem petek içinde ne kadar kir varsa onları ortadan kaldırmak için yalnızca sıvı kimyasallar ile temizleyelim, hem de farklı kimyasallar ile yalnızca sızan noktaların durmasını sağlayalım. Hem de bünyemizde bulunan kameralı robot cihazlarımızla sızıntı bulunan bölge nerede ise kırmadan buluyor ve onayınız dahilinde onarımını da hızlıca ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Sultangazi 75.Yıl tesisatçı doğal gaz ile çalışan kaloriferde petek temizliği işlemlerini kırmadan uygulamaktayız. Bireysel veya merkezi ısıtma kalorifer ısıtma sisteminin tamamen temizlenmesi için güçlü sıvı kimyasalları, cihazlar ile birlikte kullanmaktayız. Çok vakit kaybı olmadan petek içindeki tüm maddeleri dışarıya kolayca atabiliyor ve bu sayede daha sıcak peteklere kavuşmanızı da sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55