eyüp mithatpaşa tesisatçı

Eyüp Mithatpaşa tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Uzun ömürlü su tesisat sistemlerini elde etmek için hayati önemdeki iyileştirmeleri sizler için yapmaktadır. 20-30 senelik metal boruların sızdırması paslanma probleminin ileri seviyelere ulaşabileceği anlamına gelebilir. Metal borularda bazı kaynaklar yaparak düzeltme yerine arızalı bölgelerin bulunarak değiştirilmesi daha sağlıklıdır. Çünkü bir noktada başlayan paslanma, diğer alanlara kaymış olabilir ve bir iki parça değişimi ve kaynak yapılması sorunu bitiremeyebilir. Plastik su sistemlerinin avantajları arasında kırılan, delinen parçayı değiştirerek sorunu bitirebiliyoruz. Yalnız bahsettiğimiz bu sistemler içerisinde termal cihaz kullanılması ile paslanma yerlerinin yalnızca gözlem yapılarak bile bulunabileceğini özellikle vurgulamak istiyoruz.

Mithatpaşa Kameralı Tesisat Firması

Mithatpaşa tesisatçı olarak yağmur su taşkınlarının sebep olduğu boru tıkanması, bodrum ve alt katlarda ilk olarak kendisini hissettirebilir. Kanalizasyon atıklarından garantili olarak kurtulmanın tek yolu robot açıcı sistemlerinin en iyi standardı olan bizdeki tıkanıklık açma servislerinden yararlanmanız ile olacaktır. Apartmanın ana gider borusu ilgili dairedeki tesisat içlerinden gelen atıkları kaldıramıyor ve geri dönüşlere sebebiyet veriyor olabilir. Boru kapasitesinde genişletme yapmak veya kamera ile gözlem yapılması ile yükseliş eğiliminde olan sistemleri tespit ederek çözümüne odaklanmak daha mantıklı değil midir? Atık kapasitesi şu anda standartları tam olarak kaldıramayan sistemlerdeki birikmeleri açmak için kıvrımlı yayı cihazın bir bölümüne takılarak kanal içlerinden, ileriye odaklanarak ve hızlı bir gidiş dönüş, tekrar aynı hareketlerin yapılması ile tüm daire içlerindeki o istenmeyen sonuçlar çok geçmeden bizler ile temizlenebilir.

Eyüp Mithatpaşa tesisatçı petekleri sökmeden, metal parçalarını kırmadan, evinizde petek suyu baskınları ve sızıntıları olmadan özel sistem cihazlar ile petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Radyatör kirliliğini gidermek, ısınma masraflarını azaltma anlamına gelebilir. Yalnızca bizden tek seferlik petek sayısı ve kirlilik ile alakalı ekleyeceğimiz olan bazı malzemeler ile baştan sona tüm hatların garantili olarak atıklardan arındırılması işlemini alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55