beyoğlu kocatepe tesisatçı

Beyoğlu Kocatepe tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Tamamen içi tertemiz olan kaloriferler için petek temizliği işlemini önermekteyiz ve yerden ısıtmalı petekler içinde kullanılabilir durumdadır. Kombi ayarlarında dereceleri biraz yükseltmek her peteğin istediğiniz ısılara ulaşmasını sağlar mı? Bunda bir genelleme yapamayız. Kombiye yakın sistemlerde oldukça sıcak olurken, birkaç petek uzakta ise ılık düzeyde kalmasının sebebi sıcak olan peteklerin veya devamında tıkanma olmasıdır biz kimyasal sıvılar ile bu kirlerden kurtulmanızı istiyoruz ve bunu profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Beyoğlu Kocatepe Kameralı Tesisat Ustası

Beyoğlu Kocatepe tesisatçı mutfak, banyo musluklarının az akmasında su kaçağı tespiti ekiplerini önermekteyiz. Tüm muslukların sıcak ve soğuk su hatları olabilir ve üç farklı cihaz ile bakılabilir. Su sıcak halde borularda akıyorsa termal cihaz beton içinin görüntüsünü alır ve sızma noktalarını anlamamızı sağlar. Sızdıran su borusunun yerini bulmada ise şebeke borularının geçtiği yerler bazı ses dinleme ve test pompaları ile araştırılır.

Beyoğlu Kocatepe tesisatçı gelişmiş, büyük çaplı tuvalet, lavabo pompası ile tıkanıklık açma yerine sorun nerede ise o kanalın içinden cihaz ile çalışma yapmaktayız. Bazen aşırı kuru atıklar olabilir ve kimyasalı cihaz ile veririz. Bazen aşırı kuru atıklar olabilir ve kimyasal cihaz ile veririz. Örneğin, dört metre uzaktaysa cihaz kabloları sayesinde bunu taşır ki cihazın kapasitesi yirmi metre ve üzerindedir. Lavabo kanallarında kırmadan su ile tıkanan boruları temizleme gibi imkanlarımız da mevcut olup hemen şu anda bu hizmeti alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55