sultanbeyli fatih mahallesi tesisatçı

Sultanbeyli Fatih Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Tıkanmaların sebebini bulan tıkanan kanalları kırmadan açan firma olarak itinalı çalışmalar sürdürmekteyiz. Tıkanıklık açma servisi olarak evinize gelip gider ağzını kullanarak kamera takıyoruz. Giderleri tıkayan nedir sorusuna atık, yabancı cisim, tesisat daralması ve diğer olasılıkları inceliyoruz. Onarılacak tesisat birimi yoksa açıcı cihazın yayını takıyoruz. Tuvalet atıklarını en iyi açan robot cihaz aygıttaki güçlü kıvrımlı yay teknolojisidir. Kanalizasyon ve diğer atık boruları içinde rahatlıkla kullanmaktayız. Ekibimiz ek boruları yerleştirerek kanalın içinde erişmek istediğimiz uzun gider alanlarına rahatlıkla girmekte tuvalet atık sularının kanalizasyona geçmesini sağlamaktayız.

Fatih Mahallesi Cihazlı Su Tesisatçıları

Sultanbeyli Fatih Mahallesi tesisatçı kombide su basıncı ayarı ve petek temizliği yapan servisiz. Kombide su basıncı kaç olmalıdır? Sağlıklı olanı bir buçuk iki bar arasıdır. Sizde farklı gösteriyorsa sızıntı olabilir. Özel kaçak arama makineleri ile kırmadan araştırma yapabiliriz. Ayrıca peteğin içindeki suyun daha iyi ısınmasını sağlayan yıkama işlemleri petek sayısı ve kire bağlı olarak 1-3 saatte sızdırmaz hortumlar ve makinemize eklenecek yıkama sıvıları ile yapılmaktadır. Soğuk kalan petekleri ısıtan bu işlemle doğal gaz tasarrufu ve  birkaç derece daha yüksek petek ısılarına ulaşmak mümkündür.

Sultanbeyli Fatih Mahallesi tesisatçı cihazı su sızıntısı arayan su kaçağı tespiti firmasıyız. Mutfak tavanında damlama var, su akıyor, koku varsa bizi mutlaka aramalısınız. Koku varsa genelde mutfak lavabo gideri, kalorifer tesisatında kaçak vardır. Kalorifer tesisatında kaçak yerini gösteren basınçlı test pompası ile lavabo giderinde kaçak yerini gösteren cihaz kameralı tespit cihazları ile araştırırız. Her iki cihaz neticesinde ortaya çıkacak veriler ile kalıcı sonuç üretici işlemleri dairenizde hemen uygularız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55