sancaktepe abdurrahmangazi tesisatçı

Sancaktepe Abdurrahmangazi tesisatçı servisi olarak su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktayız. Kimyasal ilaçla radyatör petek temizliği yapan firma olup petekteki kirli suyu temiz hale gelinceye kadar yıkamaktayız. Peteği kirleten içindeki pislik olup, bazı koruma sıvıları siyah renk suların oluşumunu sağlayabilir. İşlemlerimizde onarım sıvıları da tedarik edilecek olup, petekteki kiri parçalayan, devir daim makinesine ekleyeceğimiz kimyasalın herhangi bir zararı olmayıp, pek çok müşterimiz sıcaklıkta artış olduğunu ve doğal gaz faturasının düştüğünü söylemektedir. Kimyasalı su ile karıştırıp yıkadıktan sonra tüm oluşumları çeker, temiz halde peteklere su ekler ve havasını alırız. Bazı bir dizi bakım işlemlerini de sunmaktayız.

Abdurrahmangazi Kameralı Tesisat Ustası

Abdurrahmangazi tesisatçı tavandan akan su damlamasını onaran su kaçağı tespiti firması olup patlayan veya delinen su borusunu bulmak için elektrikli cihazlar kullanırız. Mutfak, banyo, kalorifer tesisat fark etmez. Hepsi için tarama cihazlarımız vardır. Bir örnek verecek olursak, kalorifer peteği su kaçırıyor ve kombiden sürekli su eksilmesi yapıyorum diyorsanız basınç testi yaparak bunun teyidini alabiliriz. Kalorifer tesisat kaçağını durduracak onarım sıvıları da bizde mevcut olup, çok geçmeden bazı ek ölçümler ile alt kata akan petek, kalorifer suları için kesin önlemler alırız.

Sancaktepe Abdurrahmangazi tesisatçı taşan tuvalet giderlerini elektrikli tıkanıklık açma makinesiyle açan firmayız. Elektrik gücü ve akıllı atık kanalı temizleyen yayları kanal içlerine yerleştiririz ve bir miktar güç veririz. Yayar atıklara dokunur, ufalar, parçalar ve lağım hatlarından uzaklaşmasını sağlar. Sonuçlar kısa zamanda tadilatsız olarak karşımıza çıkacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55