sultanbeyli ahmet yesevi tesisatçı

Sultanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı firmamız robotla su kaçağı bulma, makineli petek temizliği ve cihazla tıkalı gider açma işlemleri yapmaktadır. Yanmayan, ısınmayan petek sorunlarını sökmeden çözen petek temizliği servisiyiz. İyi yanmayan, sıcaklık vermeyen petekler için sorun cihaz, tesisat bağlantıları ve kalorifere ilişkin olabilir. Araştırma sonucunda sorun nerede ise bulunur. Petek kirlerini ele alırsak verimli ısınmak için kirlilik durumuna bakarak petekteki tüm maddeleri kimyasal ile yıkayarak alırız. Kireç, pas, tortu, toz ne varsa kimyasal sıvısı ve devir daim yapacak makinemiz ile kanaldaki kirler sökülür ve sistemden alınır. Peteklerin daha iyi ısı verdiğini görebileceksiniz.

Ahmet Yesevi Su Kaçağı Tespiti

Ahmet Yesevi tesisatçı olarak su kaçağı tespiti ekipmanlarımız ile hazırdır. Evi su bastı ne yapmalıyım? Tesisat boru sistemini kapatmalı, şalterleri indirmeli, su akan yerlerdeki mobilyaları çekmeli ve hemen bizi aramalısınız. Betona, fayans altına su akan boruları bulmada ekiplerimiz basınç tesitleri uygular. Tesisat içindeki kılcal türde veya daha büyük sızıntıları bile görerek, o alanları dedektör veya ses titreşimlerini analiz eden cihazla bularak doğru alanlarda onarım yapmaktayız.

Sultanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı kazı yapılmadan gider kanal tıkanıklığını açan tesisat firması olup tıkanıklık açma robotları ile çözümü kısa sürede sunmaktayız. Kanalı açmak için dedektörü sistemler ile güzelce tarama yapılması gerekir. Bir yeri kazmadan kanalı açmak için işlemler yapılırken, kanal içine giriş ağızları kullanılarak genelde basınçlı su makinesi veya kanal içine bazı yaylar takarak, robot cihazın bu ünitesine güç verilerek atıklar giderilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55