sancaktepe osmangazi tesisatçı

Sancaktepe Osmangazi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktayız. Evin tavanında sararma, küflenme su damlaması, pis kokuları kırmadan araştırma su kaçağı tespiti firmasıyız. Mutfak, tuvalet, banyo tesisatı geçen üst kattaki komşunuzdaki tesisat kaçakları karşınızda olabilir. Bazen bina dış duvarı kaçağı da olabileceğini unutmamak gerekir. Tavan, duvardaki ıslaklığı yapan su tesisatını bulmak için dairede basınç testleri, nem ölçen aygıt ile ıslaklığın toplandığı kısım, ilgili kat bulunduktan sonra o daire için tesisat geçen alanlarda dedektör sinyalleri ile tarama, atık lağım kanallarında kırmadan kaçak bulan makine olan gider içi kılavuz kameralar ile gözlem işlemleri yapılabilir. Bir dizi araştırma ile sorunu tadilatsız bulup bulup onarım yapan ekiplerimiz sizlere garantili sonuçlar sunmaktadır.

Osmangazi Kameralı Tesisat Ustası

Osmangazi tesisatçı petek kalorifer tesisatındaki kireç, pas, tortuları petekleri sökmeden petek temizliği makinesi ile temizlemektedir. Sıcaklığı düşen peteklerin sorunu sıcak suların eşit dağılmamasıdır. Petek temizleme kimyasalı ile kırk beş dakika kombi veya havlupan gibi bölgelerden devir daim yapılır. Her türlü petek modelinin temizlenmesi için bizi arayabilirsiniz. Ortalama olarak kirlerin alınması, yeni suyun eklenmesi, hava ayarlamalarının yapılması 1-2 saat alırken, kombi cihaz kontrolünü de sağlayan ekiplerimiz ile eksiksiz işlemleri sizlere sunmaktayız.

Sancaktepe Osmangazi tesisatçı tuvalet giderini kırmadan tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermekteyiz. Tuvalet kanalının içine uygun teller ile tuvalet kağıdı, yabancı cisim ve atıklar için parçalama yöntemini kullanmaktayız. 20’den fazla aparat ve otuz metre pimaş içine geçebilecek kıvrımlı yay ile dikkatli şekilde hiçbir noktayı ve pimaşı kırmadan atık durmasını ekiplerimiz önleyebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55