beykoz elmalı tesisatçı

Beykoz Elmalı tesisatçı servisi olarak robotla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktayız. Kombi tesisatındaki kaçakları ilaçla kapatan su kaçağı tespiti servisiyiz. Duvarı kırmadan kombi su kaçaklarını bulan onaran tesisat firması olarak ilk işlemimiz basınç değerlerine bakmaktadır. Kombi su basıncı düşerse ne olur? Kombi su basıncı bir ise tesisatınızda kaçak olabilir. Kombide sıcak su kaçağını kırmadan termal kameralı sistemler kullanmaktayız ve dikkatli şekilde yüzeyleri dıştan tarayarak yerini saptayabiliriz. Ayrıca bu kadar araştırmaya girmeden basınç değerlerini tekrar ölçümleyerek ilaçlı kapatma işlemi ve sıvı kaybını durdurmak için teyit almamız yeterlidir.

Elmalı Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Elmalı tesisatçı kırmadan gider açma yapan tıkanıklık açma firmasıyız. Deneyimli ustalarımız ise kanalizasyon, pis su kanallarını tıkayan atıkları bulmaktayız. İki yolu vardır. Dedektör ile dıştan tarama yani beton içindeki atıkları betonu kırmadan bulma, atık borusu içinden kamerayla atıkları bulma işlemleri olarak yazabiliriz. Her iki işlemden çıkacak sonuç ile ne kadar uzakta ve ne tür atık olduğunu bildiğimiz alanları atık parçalama robotunun yanı sıra spiral tel ile geri çekme yapılacak yabancı cisimler ile sorunları ortadan kaldırabiliriz.

Beykoz Elmalı tesisatçı soğuk peteklerin içini sökmeden makineyle temizleyen petek temizliği servisiyiz. Peteklerin altı soğuk ısınmıyor neden, ne yapılması gerekir? Toz, yağlar, pislikler petek içini doldurur ve sıcak suyu iletemez. Peteklerin soğukluğunu gidermek için kanaldaki kirleri kimyasallı makineyle yıkamamız gerekir. Özel bir makine getirip, tüm katmanları yıkıyoruz. Kirleri söküp alıyoruz. Peteğe yalnızca temiz su ekliyoruz. Petekte sıkışan havanın alınması, petek için verimli hava ayarı varsa kombi bakımı, ısıtma tesisat hatalarının onarılması gibi pek çok iyileştirmeyi bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55