şişli paşa mahallesi tesisatçı

Şişli Paşa Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Arızayı bulmak yönelik cihazlar kullanırız. Su kaçağı tespiti açısından zemindeki alanlar biraz daha riskli olabilir. Çünkü yağmur suları toprakta bikir ve oradaki yoğunluk zamanla binaları zeminden başlayarak ıslatabilir. Bazen kaynak suyu bazı kurumların döşediğini bölgelerde kısmi sızıntılar olursa bunları araştırarak gelinen bölgeyi bulmak bizim görevimizdir. Kısacası minimum tadilat ve maksimum sorunu aynı gün içinde bulma gibi hedefleriniz varsa mutlaka bizi aramanızı öneririz.

Paşa Mahallesi Cihazlı Tesisat Ustası

Paşa Mahallesi tesisatçı için birinci sınıf petek temizliği teknik servisi hizmetimiz İstanbul içinde her zaman yaptığımız bir uğraştır. Yalnız kapalı devre sistemlerinin açılması son derece zor olduğundan dolayı, kırma ve panelleri ayırmak yerine bizim tek hedefimiz mevcut peteklere akmakta olan su yollarını kullanmaktır. Önümüzde bireysel kombiniz veya havlupan girişleriniz vardır. Merkezi ısıtma sistemleri için havlupan girişler daha çok kullanılmakta ve yaptığımız petek içindeki kirliliği çözelti haline dönüştürerek, oradaki atıkları tuvalete göndermektir. Bir ve üç arasında çalışma son derece yeterli olacaktır.

Şişli Paşa Mahallesi tesisatçı tazyikli suların kullanılması ile tüm giderleri koruma altına almaktayız. Uygulamalarda sıkıntı oluşturmaz ve vanayı açarak uygulamak yerine, kamera ile de özenli incelemelerde bulunuyoruz. En olası noktaları buluruz ve boru tesisat döşenmesine göre en iyi çalışmayı ortaya koyarız. Tıkanıklık açma desteğini şu anda alın ve gönül rahatlığı ile tesisatı bizlere emanet edin.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55