eyüp emniyettepe tesisatçı

Eyüp Emniyettepe tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermektedir. Su kaybı içinde olan borularda su kaçağı tespiti cihazları ile hasarı görmekte ve onarmaktayız. Mutfaktan her saat su sesleri geliyor gibi şikayetler evinizde var mı? Suyun ilk sıçrama ile sonraki içteki dolaşım arasında ses farklılıkları vardır. Tüm bunları ses takip ve dedektör taramaları ile bulmaktayız. Bu sistemin duvara temas etmesi oradaki ses dalgalarını içine çekmesini sağlar. Eş zamanlı rakamların cihaz ile gösterilmesini de takip ederiz. Bazen ıslaklık olan yerde su borusu bile döşenmemiştir. Yani bu tür hatalar yapmadan çalışmaları bitiririz ve ustalarımız onarımları başlatır.

Emniyettepe Tesisatçı Numaraları

Emniyettepe tesisatçı kaloriferin içinin temizlenmesini yapmaktayız. Bu gerekli bir çalışmadır. Yapılmadığı zaman içteki suların soğuması normaldir. Doğal gaz sıcaklığını arttırdığınız halde peteklerin ısınmamasının çözümü petek temizliği yani kaliteli cihazlar ile kimyasal kullanarak petek içlerinin yıkanmasından geçmektedir. Bizim yaptığımız soğumaya yüz tutmuş olanları termal kamera bile bulunmasıdır. n hayati önlemde olanlara öncelik tanıyabiliriz. Örneğin, tek tek petekleri bağlar ve cihazın direkt oradan çalışmasını sağlarız. Veyahut havlupan ile tüm sistemlere erişir ve tüm pisliklerin alınmasını sağlarız. Çok geçmez ve temizlenen peteklerde yüksek oranda ısı tasarrufu belirtileri görmeniz mümkün olabilir.

Eyüp Emniyettepe tesisatçı lavaboyu tıkayan yağ kalıntıları ve diğer yemek artıkları için su kullanarak tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Aslında işlemler bu kadar basittir. Kameralar bahsettiğimiz maddeler ve diğer sorunları saptamamızı sağlar. Uzun mesafelerde de kullanabiliriz. Suyun basınçlı ve püskürtme yolu ile kullanılacak kısma ulaşır ve yıkama yaparız. Bazı küçük testler ile ne kadar işe yaradığını sorgularız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55