şişli meşrutiyet tesisatçı

Şişli Meşrutiyet tesisatçı servisi olarak kombi petek temizliği, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Plastik borularda, kaloriferlerde ve temiz su borularında su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Isı gösterge ekranlı termal kamera petek borularındaki sızıntıları görmemizi sağlar. İçi boşaltılacak peteklere eklenecek seyreltilmiş ilaç ile o noktaları kapatabilir ve sistem kusursuz yine de çalışacaktır. Özel ses dinleme ve tesisattaki su eksilmelerini görebilecek basınç ölçüm mekanizmaları ile de farklı olsa da cihaz taramaları yaparak problemin yerini bulabiliriz.

Meşrutiyet Kameralı Tesisatçı Telefonları

Meşrutiyet tesisatçı kombi vanasına zarar gelmeyecek çözümler ile petek temizliği yapmaktayız. Kalorifere eklenecek kimyasalın kombiye geçmesi gerekir ve birkaç vana kapatarak bunu da sağlayabiliriz. Peteklerin kaç adet olduğu gibi konular da açık ve kapalı kalacak olanların anlaşılması için yeterlidir. Radyatörü veya havlupan sökülecek kısımdan basınçlı su ile birlikte ilave edilecek kimyasalların toplam peteğin yarısına geçmesi sağlanmaktadır. İçteki sayısız oluşumlar, petekleri aşırı tıkayan ne varsa makine ile hızlıca çekilecek ve klozetlere aktarılacaktır. Ardından ilk sıcaklıklara baktığımızda artış özellikle bir, iki aylık faturalarda düşüş olması muhtemeldir.

Şişli Meşrutiyet tesisatçı 7/24 İstanbul’da açık acil tıkanıklık açma tesisat firmasıyız. Gider içinde duran lağım atıkları sıvı çözeltiler ile güzelce temizlenemez. Bazı aygıtların aparatları ile dokunmak ve parçalamak gerekir. En karışık şekilde gider borularının pek çok dönemeci olarak döşendiğini düşünün. Robot aygıt ise bu alanlara geçebilecek ve titreşim dalgasının kıvrımlı yaya iletilmesi ile madde temizliğinde öncü kaliteli sonuçlar sunuyoruz, garanti veriyoruz ve tadilatın da olmayacağını söyleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55