beyoğlu piyalepaşa tesisatçı

Beyoğlu Piyalepaşa tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Önceki aya göre fazla su faturasının gelmesi için su kaçağı tespiti ile bir evin, dairenin, iş yerindeki tüm su tesisatında sızdırma olup olmadığını araştırmak için hasarsız, tadilatsız sızdırmazlık testleri sunmaktayız. Sıcak ve şebeke hatlarına yönelik termal kamera, basınç ölçüm sistemi, ses analizleri ve daha pek çok mekanizma ile su boruları araştırılır ve gerekli görüldüğü takdirde sıvı içerikli onarım ilaçları ile şebeke borusundaki çatlağı, sızıntıyı durdurma ve onarım işlemleri de tarafımızca sunulmaktadır.

Piyalepaşa Tesisat Ustası

Piyalepaşa tesisatçı apartmanın ortak, merkezi ısıtma kazanından gelen sıcak suların evi, ofisi, iş yerinin iyi ısıtmaması gibi durumlarda petek temizliği ile sizin dairenizdeki kaloriferin kirliliğini makineli ilaçlar ile alabiliriz. Bu sayede verimli ısınmanın önünü açarsınız. Yoğun kireç ve çamur tabakaları rahatça merkezi sistemden gelen sıcak suyun geçişini engeller. Havası alınan kalorifer peteğinin halen soğuk kalması ve ısınmaması, buz gibi olmasının nedeni budur. Biz makine ile sisteme erişir ve kimyasal ekleriz. Küçük miktarda su çekim hızları değil. Anlattıklarımız bireysel kombili kaloriferi evlerde peteklerin iyi ısınması için de yapılabilir. Bunu da petek temizleme makineleri ile ve kimyasalları ile pratik ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Beyoğlu Piyalepaşa tesisatçı firmamız ile kanaldaki sayısız atıkları parçalama usulüne gitmekteyiz. Küçük ve ince yapılı da olsa tuvalet kağıdı bile bazı atıklar ile bir araya gelir ve sıkışma oluşursa tıkanıklık  açma robotundaki delici ve parçalama ekipmanı ile gider içlerindeki kaçıncı metrede olursa olsun kamera ile bulup bahsettiğimiz düzenek ile ilerlemesi sağlanır. Lavabodaki atıkları hemen temizleyebilecek basınçlı su makinesi ve kıvrımlı çelik yay gibi sayısız çalışmalarda bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55