şişli halil rıfat paşa tesisatçı

Şişli Halil Rıfat Paşa tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Tuvaletteki suyun yavaş gitmesi ve uzun sürmesi durumlarında tıkanıklık açma servisi ile kanal yapısının bozulmasına izin vermeden temizlik çalışmalarını alabilirsiniz. Dökülen sıvı çözücüler ve temizleyici ürünleri kullanmaktan sıkılmadınız mı? Bizim tekniğimiz robot cihaz kamera ekipmanı ile sorunu görmek. Tuvalet kanalına sıkışmış bez parçalarını geri çıkartmak veya peçete, ıslak mendil gibi nesneleri mümkünse atıklarla beraber ittirerek uzaklaştırmaktır. Otuz çeşitli özelliklere sahip ve robot cihaz kullanımı ile kullanımı yapılan başlıklardan bir tanesi de kıvrımlı çelik yay olup pis tıkanma maddelerinin daha fazla orada kalmasına izin vermez.

Halil Rıfat Paşa Su Tesisat Ustası

Halil Rıfat Paşa tesisatçı uzmanlarımız ile her türlü gider kanallarında su kaçağı tespiti işlemi yapabiliriz. Standart alaturka ve klozet kanalındaki kırılmış ve çatlamış lağım borularını bulmak için kameralı arama cihazlarını kullanıyoruz. Küvet kanallarında da kullanılabilecek bu cihazlar ile net ışıklandırma ve taze, anlık görüntü aktarma özellikleri ile çok geçmeden sorunları tespit edebiliriz. Bu sayede sağlam sistemlerle vakit kaybetmeyip veya olmadık bölgelerin kırılmasına gerek kalmadan direkt sorunlu ve kullanılamaz lağım borularının yenilenmesi işlemlerine odaklanıyoruz.

Şişli Halil Rıfat Paşa tesisatçı su sızması için onarım sıvısı veya petek temizliği için temizleme kimyasalları ile hizmet verebiliriz. Kireç, tortu petek kanallarını tıkar ve sıcaklığın geçmesini önler. En mantıklı çözüm onları tahliye etmektedir. Klasik ve ucuz cihazlar ile bu verimsiz olacaktır. Kaliteli petek temizlemede kullanılan kimyasalın sıvı olanını biz getireceğimiz cihazın su tankına boşaltır ve iki hortum ile petek sistemlerine erişiriz. Su aktarım ve geri çekme işlemlerinin ardından temiz hale getirir ve radyatörün ilettiği sıcaklığı artırıcı sonuçları ortaya koyarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55