fatih muhsine hatun tesisatçı

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı servisi olarak kameralı su kaçağı tespiti, petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri mevcuttur. Özel cihazlar ile risk almadan kaloriferi koruyarak petek temizliği işlemi yapmaktayız. Kimyasal petek temizleyici ilaç ile sistemlere kablolar esnasında yoğun aktarım yaparız. Sıcaklıkları düşüren kireç gibi maddelerin çözünür hale gelmesi ile basınçlı sular ile alınması sağlanır ve ardından ilk ısıtmalarda sıcaklık 25 civarında ise 28-30 gibi rakamlara çıkabilir. Bu birazda sistemin ne kadar sıcaklığı aktarması ile ilgili olup bazı müşterilerimiz sıcaklığın fazla geldiğini söyleyerek kombilerde düşüş yapmaya gitmesi fazla tasarruf elde edilmesini sağladığımızı söylemek isteriz.

Muhsine Hatun Su Tesisatçıları

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı klozetteki suyun banyo zeminine akması, fayansın altında lağım kokuları gelmesi gibi konularda su kaçağı tespiti ekiplerini aramanızı önermekteyiz. Tuvalet sistemleri değil, lavabolarda, banyo kanallarında gözlem kameralar ile akıtma yapan lağım borularını hasarsız bulabiliriz. Çok geçmeden fayanslarda veya duvar içinde minimum kırma payı ile o bozulan ve o hali ile kullanılması sakıncalı olan boruyu değiştirir ve lağım borularında sızdırmazlık testleri yaparız.

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı plastik gider kanallarını korumak için tıkanıklık açma işlemini önermekteyiz. Ne kadar çok atık sıkışması olursa çatlama riski vardır. Halbuki bir, iki saat bile bulmayacak türde robot cihaza takılacak olan kıvrımlı çelik yay veya diğer otuz kanal açıcı başlığı kamera ile ön inceleme yapıp kullanılması ile tüm kirliliğin ve tıkanma problemlerinin önüne geçebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55