kartal esentepe tesisatçı

Kartal Esentepe tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Kameraya sahip robot ile tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Atığı görüp, yerini saptayıp, cihaza elektrik verilip ön kısmındaki aparatın çalıştırılması ile ne kadar uzak veya yakında olursa olsun her pis su kanalında sayısız nesneyi kanalizasyona göndermekteyiz. Üstelik bunları tuvalette taşma problemi için kesin çözüm, küvet gider borusundaki kanalizasyon hatlarının açılması ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için yanınıdayız.

Kartal Esentepe Tesisat Ustası

Kartal Esentepe Mahallesi tesisatçı kombi filtresinde petek içinden gelen kirlerin tıkaması ve kalorifer içindeki panellerin kirlenmesi gibi durumlarda petek temizliği ekibi ile düzenli bakım önermekteyiz. Alınacak tek bir işlem ile kesinlikle katmanlar, panel içleri petek borularının açılması sağlanır ve içteki sıcak su daha sağlıklı akar. Kimyasal yani kaloriferler için özel temizleme sıvılarının makine su tankına dökülmesi ve bu şekilde aktarımı hortumlar ile yapılmaktadır. İçteki tüm oluşumlar çözünür ve bir cihazın su hareketliliğini arttırarak petek sularının hızlıca dışarı alınması ve peteklere şebeke temiz suyunun eklenerek yıkanması gibi işlemleri de uygularız. En bariz net sonuçları ise kalorifer olan odaların sıcaklığının eskisin göre artırılması ve kombinin fazla doğal gaz tüketmesi gibi sorunlarında üstesinden gelmenize faydalı olacaktır.

Kartal Esentepe tesisatçı patlayan temiz su borularını hasar vermeden su kaçağı tespiti cihazları ile bulabiliriz. Tekrar su sızdırmayacak düzeyde çalışmalar için yoğun su çıkış noktaları görmek gerekir. Suyun dökülüp gittiği yer ile ulaştığı son noktalar arasında fark vardır. Duvarın delinmesi ve yıkılmasına gerek kalmadan ses takip cihazları ile nokta konumunu bulur ve fayanslar, toprak altındaki su borusu analizi içinde kullanarak arızalı kısımları keşif eder ve orada onarımlara başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55