beykoz bozhane tesisatçı

Beykoz Bozhane tesisatçı firmamız kırmadan su arıza tespiti, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Kırmadan su kaçağının yerini cihazla bulan servisiz. Ortalama otuz dakika içerisinde basınç testi ve ses dedektör ikilisini kullanarak su sızıntısı çok az olsa veya daha şiddetli, sesli oluşturacak faktörler olsa bile yer tanımlamayı hasarsız yapabiliriz. Yüzlerce su kaçağı tespiti firmaları vardır fakat hepsinde cihazlı su sızıntısı bulma yöntemleri yoktur. Örneğin, duvarın içindeki su akıntısı o duvarın kırılacağı anlamına gelmez. Üst katın mutfak zemini, duvarının içinde su sızıntısı, kombi tesisatında kaçak, lavabolarda kaçak gibi durumlarda olabilir. Hepsini gerekirse gider içinde kamera kullanılması sonucunda araştırılmasını yapabilir ve problemleri çözebiliriz.

Bozhane Kameralı Tesisat Ustası

Bozhane tesisatçı petekteki tozları peteğin altına serilecek branda ile toplar ve petek ızgara içindeki tozları alma işlemlerini tamamlarız. Petek suyundaki, içindeki kireç, pas, tortu, kirlerin temizlenmesi ile kimyasal bazlı basınçlı su makinesi ile yapılmaktadır. Petekten sürekli yanık kokusu geliyor gibi pek çok sorun da bu maddeler ve hatta sızıntı yapan bölgelerde oluşmaktadır. Ekibimiz termal kamera ile soğuyan bölgeleri bulur ve petek kenarı, havlupan, kombi alanlarında olmak üzere petek temizliği için cihazı çalıştırır. Kimyasal peteklere geçer ve kir tabakaları çözünmesini sağlarken, yoğun basınçlı su ile o maddeleri tamamen çekeriz ve bu da peteğin soğuması, ısınmaması gibi pek çok sorunu kökten çözmekteyiz.

Beykoz Bozhane tesisatçı tuvalet gider tesisatında eğim arızası bulan tıkanıklık açma servisiyiz. Giderdeki açının yanlış verilmesi atıkların uzaklaşmasını engeller. Kamera ile bakılarak bu problemler ve atıkların nerede tutulduğunu tadilat yapmadan görebiliriz. Tuvalette tıkanıklığı giderme yöntemleri, yolları arasında robot makinemizdeki açıcı yay kullanarak tesisattaki tüm kalabalığı plastik gidere de zarar oluşturmadan temizleyebilir ve kanalizasyona aktarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55