şişli feriköy tesisatçı

Şişli Feriköy tesisatçı servisi olarak kombi petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’da petek temizliği çalışmaları yapmaktayız. Suyun giderek siyah tonlara ulaştığı, kirli bir forma dönüştüğü, içindeki kireç gibi maddelerin topak haline gelip peteğin iç yüzeyleri ve su borusu geçişi yerlerinde tıkama yapması sizin hep aleyhinize bir durumdur. Biz bu tüm maddeleri cihazımız ile petek içine gönderilen sıvı kimyasal ürünleri il tahliye ediyoruz ve örneğin küvet veya tuvalet gibi giderlere gönderip, metali de koruyacak sıvıları aktararak tertemiz işlemleri sizlere sunmaktayız. Özellikle kış aylarında peteklerin yeterince ısınmadığını düşünüyorsanız, petek yüzeyleri soğuk kalıyor, oda sıcaklıkları düşüyor ise mutlaka bizleri arayınız çünkü peteklerin şu andakinden daha az doğal gaz harcaması yaparak ısıtmanın formülü içerisinin tamamen tertemiz hale getirilmesidir. Ayrıca her ay veya her sene değil yalnızca iki sene de bir defa bu çalışma yaptırıldığı takdirde sorun çıkmayacaktır.

Feriköy Su Kaçağı Tespiti

Feriköy tesisatçı olarak banyo gider tıkanıklık açma işlemlerini etrafı kirletmeden, temi bir şekilde yapmak için özel sistemlerimiz vardır. Neredeyse iki saat içerisinde pimaş tıkanması, kanalizasyon atık problemi, lavabo veya banyo giderinin içten cihaz başlıkları ile temizlenmesi mümkündür. Tuvalet kağıdı ve ıslak mendil gibi atıklar tuvaleti tıkar. Bunlarla beraber sakal, bıyık ve saç artıkları banyo lavabosu tıkanması sorununu da getirir. Şuanda bizleri arayarak kamera eşliğinde oradan ilk görüntülerin alınması ve sonrasında yalnızca atık oluşan bölgelerin deneyimli ekibimizle sunduğumuz robot atık kanalı temizlik sistemlerimiz ile soruna çözüm sunmak istiyoruz. Her zaman başarılı çalışmalar ve titiz adımlar ile sonucu güzel olur.

Şişli Feriköy tesisatçı ile kırılan, delinen su borusu tamiri, onarımı ve garantili su kaçağı tespiti işlemlerimiz devam etmektedir. Damlatan su borularını bazı kimyasallar ile onarabilirken, delinen ve kırılanları değiştirmek şarttır. Yalnız nerede olduğunu anlamak için gelişmiş cihazlar ile araştırma yaparak ve bunun yanında binaya zararı olmaması gayet mümkündür. Örneğin duvar içindeki su seslerini gelişmiş radyo frekans dalgalarını çekerek el bilgisayarı ile yorumlayan cihazımız noktasal olarak bulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55