küçükçekmece cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı bulma servisleri vermektedir. Temiz işçilik ile garantili olarak acil tıkalı boru açma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bulunduğunuz semtte özellikle tıkanıklık açma işlemlerinde mutlaka olması gereken robot teknolojinin biraz artı özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Tel uygulamalı yöntemlere göre kesinlikle daha iyidir çünkü bir cihaz ekranı ile olanı biteni görebiliriz. Boru ve zeminin kırılmasına gerek yoktur ve ilgili atık sistemi 20-30 metreden aralığında bir mesafede çalışma yapabiliriz. Uzun bir süre almaz ve yapışan veya gidemeyen nesnelerin tam anlamı ile kanalizasyona ulaştırılabilecek birkaç tane atığa uygulanan başlık ve su püskürtülmesi gibi adımlar uygulanır.

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı uzmanlarımız iyi biliyor ki petek temizliği çalışması ne kadar ertelenirse soğuma problemi bir o kadar artacaktır. Bir iki petek yüzeyi derken binanın büyük bölümünde önceki aylara göre daha az sıcaklık gelir. Bunu aşmak için petek içi ısı yalıtım problemi şikayetini gidermek amacıyla temizlik sistemlerimizi kullanmamız gerekiyor. Taşınabilir bir sistem ile peteklere direkt bağlantı kurabiliriz veya bir havlupan girişi, kombi hatları da buna da dahil olabilir. Sadece birkaç saat sonraki sonuca inanamayacaksınız.

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı ile bina tavanından su damlaması, alçının çökmesi, suyun bir türlü durmaması gibi sıkıntılarda su kaçağı tespiti tarama cihazları kullanıyoruz. Alakalı üst komşunuzdaki sistemlerde başta soğuk su boruları olmak üzere tek tek bazı testler uygulanarak ne derece sorunsuz yapıda olduğu yarım saat gibi zamanda bulunabilir. Diğer boru sistem arızalarını kırmadan bulmak için farklı cihazlar ile yine kalite üretiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55