firüzköy tesisatçı

Firüzköy tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, petek temizliği ve su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır. Duvarları, parkeleri, fayansları kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve onarım işlemleri dahil hepsi için bizleri arayabilirsiniz. Görüntülü su sızıntı tespit cihazlarımız ile atık borusu içi kamera ile veya termal cihaz ile sıcak su hattı incelemelerini hasarsız olarak yapabilir ve sonrasında hangi borunun değiştirilmesine doğru şekilde karar verebiliriz. Adeta temiz su borusunun kalbini dinleyen ses dedektörleri ile su gürültülerini analiz ederek parça değişimi için yalnızca küçük bir alanın kırılmasını sağlıyoruz.

Firüzköy Tesisat Ustası

Avcılar Firüzköy tesisatçı olarak doğal gaz tasarrufu yapmak ister misiniz? Garantili petek temizliği çalışmaları ile biz minimum yüzde yirmilere kadar tasarruf hedefliyoruz. Çünkü petek soğuması probleminin aynı gün içinde bizim tarafımızdan cihazlarımızı kullanarak son bulması, sıcaklık iletkenliğinin daha hızlı yayılması anlamına gelecektir. Ekiplerimiz ilk başta bir termal kamera petek yüzeylerinin sıcaklık ölçümlerini tamamlar ve hangi petek daha az ısıtıyor hemen bulur. Petek sıcak su iletim ayarı yani radyatör reglaj düzenlemesinden tutun da ilgili sistemsel arızaları da araştırabilecek deneyimimiz vardır. Kir, kireç, pas peteklerden cihaz ile temizlenirken duruma göre yeni kimyasal eklemeleri ile daha iyi sonuç alınmasını hedefleriz. Çalışma sonlarına doğru peteklere temiz su ve petek metalini erimeye karşı koyacak korozyon önleyici sıvılarda eklenerek çalışma sonlandırılır ve bu verim iki sene devam edecektir.

Firüzköy tesisatçı ile banyo kanallarında tıkanıklık açma ve temizleme işlemlerimiz tam sürat devam etmektedir. Diğer katı atık kanallarına göre daha hızlı temizlendiğini söyleyebiliriz. Çünkü genelde içindeki maddeler daha hafif olduğundan dolayı su püskürtme yaparak durumu sorunsuz hale getirebiliriz. Bizim uyguladığımı kameralı gözlemler ile asla hataya yer vermeden banyo ve lavabo kanalı içinden yirmi metre temizlik menzili ile dört dörtlük çalışmaları sizlere sunmak istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55