sancaktepe veysel karani tesisatçı

Sancaktepe Veysel Karani tesisatçı firmamız kırmadan su arıza tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Firmamıza su kaçağı tespiti kaç para sorusu için telefonlar gelmektedir. Hesaplı fiyatlar ile izlere ulaşmaktayız. En mükemmel tarafı etrafı kırıp dökmeden işlemler yapıyoruz. Su kaçağı sorunu olan evde tesisat analizleri, testleri cihazlar ile yapmaktayız. Petek, kombi su kaçırıyor ise basınç testi göstergeleri hasar boyutunu görmemizi sağlar ve ilaç ile kapatabiliriz. Klozet veya alaturka tuvalet kenarı su akıtıyor ise iç mekanikleri, suyu tutan conta veya farklı kısımda çürüme olabilir. Ekibimiz araştırıp hemen düzeltebilir. İleri düzey ses dinleme cihazları ve robot cihazımız ile farklı su sızıntıları içinde en doğru kararları alıyoruz.

Veysel Karani Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Veysel Karani tesisatçı gider tıkanma problemlerinde tıkanıklık açma robotu ile sorunları çözmekteyiz. Eski yöntemler zorlu atıklarda pek işe yaramaz. Ciddi derecede problemler olan gider sistemleri çökmüş bile olabilir. Bir kamera ile alakalı sorunları kırmadan çözeriz. Gider tıkanıklığının belirtisi, tuvalet, banyo, mutfak lavabosunda taşma, taşkınlar olabilir. Biz pimaş içlerine gider açma makinesi yani robot cihazı takarız ve yay güç veririz. Kıvrımlı yay irili veya iyice yerleşmiş sayısız atıkları hızlıca ayrıştırır ve kanaldan uzaklaştırır.

Sancaktepe Veysel Karani tesisatçı kalorifer petekleri ısınmıyor ise petek vanalarının kontrol edilmesi, kombi pompa arızası ve diğer olasılıklara bakmamızı önermekteyiz. Düzenli petek temizliği sıcaklığı yükseltmek ve kombiyi daha düşük derecelerde ısıtmanın yolunu açacaktır. Eğer problem peteği tıkayan tortu, kireç gibi nesneleri ise makine ile alabiliriz. Üstelik hızlı, güvenilir ve hiçbir yeri sökmeden bunu yapıyoruz. Makinemiz ile peteğin sağ kısmı, havlupan gibi kısımlardan, kombiden bağlantı yapıp petekleri yıkayarak açma, temizleme işlemleri yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55