sancaktepe safa mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Safa Mahallesi tesisatçı firmamız kombi petek bakımı, kameralı su arıza tespiti ve cihazla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. En az her sene, en fazla iki sene gibi aralıkla petek temizliği yaptırılmasını öneriyoruz. Bugün kaloriferin makine ile temizlenmesi yapılacak olsa bile kirlenme ufak ufak başlayacaktır. Su içinde üreyen kireçler, su kirliliği sonucu veya sıcak, soğuk arasında açığa çıkan maddeler kanalları tıkar ve soğuma da bundan olur. Makinenin radyatör veya havlupan söküldükten sonra bağlanması ile aktarım yapılacak kimyasal ile sayısız türdeki nesneleri bizler kimyasal aktarıp çözünmesini ve basınçlı su gönderip yine hortumlar ile çekilmesini, klozetlere banyoyu kirletmeden petek kirlerinin atılmasını sağlıyoruz. Fark ise petek yüzey sıcaklığında artış, doğal gazdaki faturalarda düşüş, tasarruf yapmanın önü açılmaktadır.

Safa Mahallesi Tesisat Ustası

Safa Mahallesi tesisatçı su faturasının sebebinin şebeke suyu sızıntısından olup olmadığına bakabiliriz. Özel su kaçağı tespiti teçhizatı metaldeki borudaki sızdırma, plastik borudaki delinme yerinde oluşan ses dalgalarını toplayarak oradaki tüm hasar almış kısımları bulabiliriz. Bu ne işe yaramaktadır? Suyun sızdığı boruları bulmak için daha az yerin kırılmasını sağlar. Hatta suyun boru içindeki basıncını ölçüp kimyasal aktarımları ile onarımların da yapılması tarafımızca kullanılan modern bir yöntemdir.

Sancaktepe Safa Mahallesi tesisatçı klozetteki es borusunda tıkanıklık açma ve klozetin giderlerini özenli ve titiz makine kullanarak temizleme de robot cihaz ile hemen müdahale yapmayı tercih etmekteyiz . Artısı otuz metre menzili, yirmi farklı cihaz ünitesi yani temizleyici başlıkları sayesinde beton delinmez. İçten giderlere zararı dokunmaz ve özel kameralar ile klozetin sökülerek kenara alınması ile en mükemmel haliyle kanallara müdahalemiz başlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55