sancaktepe paşaköy tesisatçı

Sancaktepe Paşaköy tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı tespiti servisleri veriyoruz. Elektrikli makineyle gider temizliği yapan firma ekibidir. Tıkalı gider açma hizmeti veren tıkanıklık açma firması olarak kanaldaki sayısız atıkları kamerayla içteki pimaş atık kanallarından bulduğumuzu ve itinalı olarak o hatlara en mantıklı ve işe yarar durumdaki yayları taktığımızı biliyor muydunuz? Ucuz teller ve insan gücünü unutun. Tesisat ekibimizin yönlendirmesinde otuz metre ve daha uzak pimaş içlerine ulaşabilecek kıvrımlı yay sistemi ile robot cihazdaki güç ünitesidir. Tuvaletteki pimaşı kırmadan açma işlemlerinde çıkartılacak ıslak mendil, yabancı cisim gibi nesneler bazı aparatlar ile alınabilirken atıkları içten parçalama yöntemleri gibi çalışmalarda özel küçük yaylara takılarak sistemdeki sorunları sorunsuz aşmaya çalışmaktayız.

Paşaköy Kameralı Tesisatçı

Paşaköy tesisatçı kaliteli petek temizliği makineleri kullanan kimyasallı petek temizliği yapan firma olup uzun süreden beri görevdeyiz. Kaliteli kimyasallar basınçlı su ile peteklere gönderildikten sonra yoğun kir sökülmeleri yapar. Kanaldaki kireç, tortu ve diğer pislikler kimyasal ile bütünleşir ve ufak parçalara ayrılır. Cihazımız ile devir daim sırasında bu maddeler sürekli filtre kısmında takılır. Suyun berrak hale getirilmesi sağlanır. Peteği soğutan neden sebep bazen bu kirlerdir. Biz kombi, tesisat petek bakımı gibi hizmetler ile en ufak ayrıntıları da araştırarak sizlere güzel sonuçlar sunmayı hedefliyoruz.

Sancaktepe Paşaköy tesisatçı bilgisayarlı su kaçağı bulma makineleri kullanan firma olup su kaçağı tespiti için tesisat türlerine yönelik farklı adımlar ile işlem yaparız. Ekibimiz sizin ve üst katın dairesindeki duvar içlerindeki ıslaklıkların izlediği yolu cihazla takip edip ses dalgaları ve ısı sistemlerine yönelik termal kamera ve akustik dinleme dedektörü ile tarayıp hatta test pompası ile basınca bakarak o daireye ilişkin sorun olduğunun teyidini alır. Bahsettiğimiz cihaz ile üst kattan su akıtan borunun yerini kırmadan bulma işlemini yapar ve onarım başlatırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55