pendik dumlupınar tesisatçı

Pendik Dumlupınar tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, cihazlı tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti servisleri veriyoruz. Sızdıran gider borusu tamiri yapan İstanbul su kaçağı tespiti firmasıyız. Yıpranan tesisat birimleri suyu yeteri kadar iyi tutamaz ve sızdırma yapar. Musluk arızalarını onarmak su faturalarını azaltmak için gereklidir. Musluk batarya nasıl temizlenir? Sanıldığı kadar kolay değildir. Çok sayıda marka ve model vardır. Söküldükten sonra parçalarının doğru sıralama ile takılması unutulmamalıdır. Ekiplerimiz bu konuda deneyimli olup tesisat borularında su sızıyor gibi durumlarda o tesisatla sınırlı test pompası takılması ile sorunları görüp direkt ses dedektörleri ile parmak ucu kadar küçük alanla sızdıran su borularını kırmadan bulma işlemi yapabiliriz.

Pendik Dumlupınar Kameralı Tesisatçı

Pendik Dumlupınar tesisatçı kombi bakımı petek yıkama servisiyiz. En iyi petek temizliği tekniği yöntemi kesinlikle cihazla peteğin ısınma kalitesini düşüren kirlerin peteği, kalorifer sökmeden kırmadan temizleyen cihazımızda saklıdır. Her ay bu işlemlere gerek olmayıp etkisi iki seneye yakın sürmektedir. Peteğin kirli kalması ısı kalitesini düşürür ve oluşmasını engelleyemezsiniz. Ancak makinemizle basılacak güçlü kimyasallar ile kanaldaki tüm kireç, pas, tortu ve ne varsa çekeriz. Firmamız ile birkaç saatte çekilecek kirlerin ardından ilk ısıtma esasında ısı farkını ve genelde ilk birkaç aylık faturanızın azalma ihtimali olduğu için oldukça yararlı işlemler olarak tanımlayabiliriz.

Pendik Dumlupınar tesisatçı tıkanan boruları yıkayarak kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Boru yıkama makinesi standart olmamalıdır. Su tesisat ustaları gideri yıkayan makine için basınç ayarını yapmakta ve en önemlisi nereye müdahale edilmesi konusunda itinalı olarak kamerayla araştırma yapıp birikmiş atıkları ilerletmektedir. Bazı yabancı cisimleri örneğin inşaat zamanlarından kalma nesneleri özel robot yaylar ile açabilmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55